Koca dayağı komalık etti

Erzurum'un Oltu ilçesinde kocası tarafından dövülen bir kadın hastanelik edildi. 9 yıl öncesi kaçırarak evlendiği eşini komalık eden koca ise polis tarafından gözaltına alındı.

Koca dayağı komalık etti
Koca dayağı komalık etti
GİRİŞ 22.08.2011 14:59 GÜNCELLEME 22.08.2011 14:59

Kadına yönelik şiddet olaylarına bir yenisi Erzurum'un Oltu ilçesinde eklendi. Edinilen bilgiye göre, Oltu Cumhuriyet Mahallesi'nde ikamet eden Emrah Ö., cep telefonu yüzünden tartıştığı eşi Süvel Ö.'yü (25) döverek komalık etti.

Oltu Devlet Hastanesi Acil Servisinde müşahade altına alınan Süvel Ö.'nün burnunun kırıldığı, omzunda çatak olduğu ve vücudunun çeşitli bölgelerinde darptan kaynaklanan yaralanmalar olduğu belirlendi. Hafıza kaybı yaşadığı belirlenen Süvel Ö.'nün durumun ciddiyetini koruduğu belirtildi. 9 yıl öncesi kaçırarak evlendiği eşini komalık eden koca Emrah Ö. ise polis tarafından gözaltına alındı.

Genç kadının babası Fikrettin Koçak, kızının defalarca dövüldüğünü belirterek, damadından şikayetçi olduğunu söyledi. Anne Mehrinaz Koçak ise 7 yıl önce kendisinin de eniştesi tarafından darp edildiğini söyleyerek, damatlarının yıllardır kızlarını sürekli darp ettiğini ve kızlarının sürekli şiddet altında yaşadığını öne sürdü.

Olaydan 24 saat geçmesine rağmen kızının hala konuşamadığını ve hiçbir şeyi hatırlamadığını söyleyen anne Koçak, bir an olsun kızının yanından ayrılmıyor. Koçak ailesi, kızlarının pazarlamacılık yapan damatlarından boşanmasını istediklerini söylediler.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Terör örgütleri tüm dünyanın aklıyla dalga geçiyor
ABD'nin YPG/PKK'ya verdiği silah mühimmatları ele geçirildi