Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları açıklandı

1-2 Haziran'da yapılan AÖF sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonucunuzu öğrenmek için tıklayın...

Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları açıklandı
Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları açıklandı
GİRİŞ 14.06.2013 18:06 GÜNCELLEME 15.06.2013 10:50

AÖF 2013 bahar dönemi final sınavları sonuçları açıklandı. AÖF sınav sonuçları AÖF'nin resmi sitesinden duyuruldu.  Açıköğretim Fakültesi öğrencileri AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyordu. AÖF öğrencilerinin gözü kulağı AÖF yönetiminin yapacağı açıklamadaydı.

Açık Öğretim Fakültesi AÖF öğrencilerinde heyecan yine dorukta. AÖF final sınav sonuçlarının açıklandığını öğrenen AÖF öğrencileri  dönem sonu notunu öğrenmek için AÖF'nin sitesine akın etti.

SINAV SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...

AÖF yönetimi vize sınav sonuçlarını büyük bir sürprize imza atarak AÖF vize sınavlarından 11 gün sonra açıklamıştı. Anadolu Üniversitesi Rektör'ü Prof. Dr. Davut Aydın son açıklamasında AÖF final sınavı sonuçlarının da vize sınavları gibi kısa sürede açıklanacağının işaretini vermişti. Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın, AÖF  sisteminde 1 milyon 197 bin 746 öğrencinin katıldığı AÖF bahar dönemi ara sınavı sonuçlarını 11 günde açıklayarak, üniversite tarihinde bir ilki gerçekleştirdiklerini bildirmişti. Final sınavı sonuçlarının da erken açıklanabileceği tahmin ediliyor...

AÖF öğrencilerinin bütünleme hakkı bulunmadığı için AÖF sınav sonuçları sınıf geçme için belirleyici olacak.

AÖF'nin resmi sistesindeki sınav sonuçları bölümünde ise, AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık  12 gün sonra http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden açıklandı.

Öğrenciler AÖF Sınav sonuçlarını T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle öğrenebilecekler. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacak.

YORUMLAR 5
 • hakan 5 yıl önce Şikayet Et
  AÖF den açıklama... AÖf den açıklama gelmişti geçen dönem,bütünleme yok diye.Lütfen bütünleme olsun yada en azından tek ders sınavı olsun tek ders için mezuniyete 1 yıl beklenirmi.. nasıl anlıyacaz diyen arkadaşım ff notun varsa hiç bekleme kalmış oluyorsun.Ortalama 2nin üzerindeyse dd notlarıyla koşullu geçiyorsun.ama sonuçta ff hariç geçiyorsun...
  Cevapla
 • servis34.com 5 yıl önce Şikayet Et
  Azmin sonucu.. mezuniyett... 22 yıl sonra :). Aöf ye tam 1991 de kayıt oldum, kaldım , geçtim, kayıtım silindi, aftan yararlandım, çabaladım ve bu sene mezun oldum .. (sanırım) :) daha inanamıyorum. ama kredili sistem bu işi kolaylaştırdı herhalde. ve karar verdim 2. fakülteyide okuyacam. mezunlara 2. faküte sınavsızmış sanırım.. Herkese tavsiye ederim.. Herkesi kutluyorum..
  Cevapla
 • ALVALIM 5 yıl önce Şikayet Et
  nerden anlıycaz?. genel not ortalamam 2,26 yanındada başarılı yazıyo yine bir son dakika gölü yememek için sevinemiyorum mevzunmuyum sizce sevinmelimiyim:)
  Cevapla
 • mresul 5 yıl önce Şikayet Et
  İktisat mezunu olacaktım . iktisat mezunu olacaktım fakat tek dersten kaldım bir yıl beklemek istemiyorum tek ders sınavı olacakmı?
  Cevapla
 • CEM ERTÜRK 5 yıl önce Şikayet Et
  İKTİSAT MEZUNUYUM ARTIK.. Çok şükür bu sefer oldu. Mezun oldum. Darısı herkesin başına.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
100 hacker seçim için görevde
Aziz Yıldırım'dan Sudan çıkarması! TSK için...