Seri cinayetleri böyle işlemiş - VİDEO

İstanbul'da 4 kişinin öldürülmesi ile ilgili güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

GİRİŞ 24.08.2013 20:26 GÜNCELLEME 24.08.2013 20:53

Zanlı, Fatih'te Aziz Caner Emre'yi ve Esenyurt'ta Harun Koçalı'yı öldürdükten sonra kaçarken civardaki işyeri güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Fatih'teki cinayetin ardından Deniz Şahin'in kaçışı sırasında yardım ettiği belirlenen görüntülerdeki beyaz tişörtlü ve şapkalı B.K. isimli şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

Fatih'te 3 gün önce 3 saat arayla ablası Songül Polat ile Yusuf Deli, Aziz Caner Emre ile 20 saat sonra Esenyurt'ta Harun Koçalı'yı öldüren Deniz Şahin'in kamera görüntüleri ortaya çıktı. Polis tarafından sürdürülen soruşturmada, olayların gerçekleştiği civarda birçok kamera kaydı incelendi. Fatih'te Aziz Caner Emre'yi öldüren katil zanlısı Deniz Şahin, olaydan sonra handan çıkıp kaçarken, bir işyerinin güvenlik kamerasına takıldı. Görüntülerde Deniz Şahin, saat 16.13'de hanın içine giriyor. Olaydan 6 dakika sonra zanlı Deniz Şahin handan koşarak çıkıyor. Deniz Şahin'in kaçtığı anda uzaktan hanı izleyen ve el kol hareketleri yapan beyaz tişörtlü ve şapkalı bir kişi ise polis tarafından aranıyor. Aranan şahsin adının B.K. olduğu belirtildi.

Esenyurt'ta bir işyerinden elde edilen güvenlik kamerası görüntülerinde ise Harun Koçalı'nın aracı uzaktan gözüküyor. Olayın gerçekleştiği noktayı görmeyen kamera, saldırı gerçekleştirildikten sonra katil zanlısı Deniz Şahin'i kaçarken yakalıyor. Zanlı kaçtıktan sonra, saldırıya uğrayan Harun Koçalı'nın aracının sağ kapısı açık halde geri geri geldiği görülüyor.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kılıçdaroğlu doları düşürecek formülünü açıkladı
Eren Erdem'den bomba Kılıçdaroğlu itirafı!