İstanbul trafiğinde son durum

2013-2014 eğitim ve öğretim yılı bugün başladı. Okul servis araçları da trafiğe çıktı. Trafikteki servis araçları yoğunluğu göze çarparken Bahçelievler D-100 Karayolu İncirli Mevkiinde trafik yoğunluğu yaşandı.

 • GİRİŞ16.09.2013 08:18
 • GÜNCELLEME16.09.2013 09:19
İstanbul trafiğinde son durum

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile beraber İstanbul Valiliği okulların açıldığı bugün de trafiğin çok fazla aksamaması için bazı tedbirler aldı. İstanbul'da trafiğin yoğun olduğu bu saatlerde son durum ne? 

YOL DURUMUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!

ARAÇ ARIZALARI VE KAZALAR

Bazı bölgelerdeki araç arızaları ve kazalar nedeniyle de trafik kilitlenmiş durumda...

İşte o bölgeler...

- D100 Avcılar - Parseller yönünde araç arızası nedeniyle bölgede trafik yoğunluğu var

- D100 Kartal-Pendik yönünde meydana gelen trafik kazası nedeniyle 1. şerit trafiğe kapalı.

- Basın Ekspress - Kuyumcukent yönündeki araç arızası nedeniyle bölgedeki trafik yoğunlaşıyor.

TOPLU TAŞIMA ÖĞLEYE KADAR ÜCRETSİZ

İBB, günler öncesinde yaptığı açıklamada sabah saat 06:00'dan 13.00'e kadar İstanbul'da toplu taşımanın ücretsiz olacağını duyurmuştu.

İstanbul'da okul servisleri trafiğe çıktı

Sabahın ilk saatlerinde anayollarda trafik yoğunluğuna rastlanmadı. Günün ilk ışıklarıyla birlikte trafikte, okul servisi yoğunluğu arttı. Polis ekipleri, anayollarda kritik noktalarda trafikte sorun yaşanmaması için önlem aldı. Yetkililer vatandaşlara ilk gün toplu taşıma araçlarını kullanmaları yönünde uyarılarda bulundu.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar2

 • Murat Yardım 4 yıl önce Şikayet Et
  Benzinin lt. 10 tl olsun.. Bu insanlara 10 lira bile az. Yahu bugüün olsun aracınızla çıkmayın. Yeter artık. Ayrıca arıza şeridi nin hali de içler acısı. Arıza şeridini kullanan önünde arkasında kırmızı mavi ışık yakan üç beş totoş harici polis yok. Olmayınca da trafiğin hali bu. Her tarafa eds kkonsun her tarafta ceza yazılsın. Bu insanlara az bile. Ne cari açık kalır ne bir şey.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Cemil Beyazıt 4 yıl önce Şikayet Et
  Toplu taşıma ücretsiz teşekkürler de. Şahsi araçların trafiğe çıkışı paralı olsun gör bak trafik oluyor mu olmuyor mu...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun