Semra Hanım'ın oğlu Ata öldü

Televizyonda yayınlanan 'Gelinim Olur musun?' programıyla tanınan Semra Hanım'ın oğlu Ata Türk (24), Adana'da bir otel odasında ölü bulundu.

  • GİRİŞ19.09.2005 00:05
  • GÜNCELLEME19.09.2005 00:05
Semra Hanım'ın oğlu Ata öldü

Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden edinilen bilgiye göre, bir barda program yapmaya hazırlanan Can Sever ile 2 gün önce Adana'ya gelen Ata Türk, kaldığı İpek Palas Oteli'ndeki odasında ölü bulundu.

Yetkililer, Ata Türk'ün alkol komasına girdiği için ölmüş olabileceğini, ancak kesin ölüm nedeninin otopsi sonrasında belirleneceğini kaydetti. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.Kaldığı otelde ölü bulunan Ata Türk'ün Adli Tıp Kurumu'na gönderilen cesedinin otopsi sonuçlarının yarın açıklanacağı da
kaydedildi.

BABASI ADANA'YA GELDİ

Televizyonda yayınlanan "Gelinim Olur musun?" programıyla tanınan ve kaldığı otel odasında ölü bulunan Ata Türk'ün (24), babası Hamit Yücel ile yakınları uçakla İstanbul'dan Adana'ya geldi.

Hayli üzgün ve bitkin olduğu gözlenen baba Hamit ile kızı Seçil Yücel, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktılar. HiltonSA Oteli'ne yerleşen Hamit Yücel'in, yarın oğlunun neden ve nasıl öldüğünü araştırdıktan sonra açıklama yapacağı ve cenazeyi İstanbul'a götüreceği bildirildi.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat