Çanakkale'de fuhuş operasyonu

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen operasyonda, fuhuş amaçlı örgüt kurdukları ve bu örgütte faaliyet gösterdikleri öne sürülen 12 kişiyle yabancı uyruklu 19 kadın yakalandı.

Çanakkale'de fuhuş operasyonu
Çanakkale'de fuhuş operasyonu
GİRİŞ 24.02.2006 16:04 GÜNCELLEME 24.02.2006 16:04

İl merkezi, turistik Güzelyalı köyü ve Dardanos mevkiindeki bazı yazlık evler ile bir motelde fuhuş yapıldığı ihbarını alan polis ve jandarma ekipleri, bu bölgelere eş zamanlı operasyon düzenledi.
Yürütülen çalışmalar kapsamında, E.E'ye ait 3 ev, G.Ç'ye ait ev,
E.U'ya ait köy evi, İ.Ç'ye ait motel ve H.U'nun Sarıcaeli köyündeki
evinde arama yapıldı. Aramalarda, kadınların gönderildiği yerler ve
aldıkları paraların yazılı olduğu ajandalar, bilgi notları, tapular,
fuhuştan elde edildiği tahmin edilen 7 bin 525 YTL, 80 avro, 11 dolar
ile kadınların fuhuş amacıyla taşındığı 5 otomobil ele geçirildi.
Operasyonda, E.E, O.E, P.E, G.Ç, H.U, T.K, E.U, İ.Ç, H.A, C.D,
G.Ö. ve M.S.Ş, "fuhuş amaçlı örgüt kurmak, fuhuş için teşvik ve
aracılık etmek, yer sağlamak ve fuhuş amaçlı insan ticareti yapmak"
suçlarından gözaltına alındı. Dardanos mevkii Hasan Mevsuf
Caddesi'ndeki bir evde de 11 Ukrayna, 1 Rus, 2 Gürcistan, 2 Azerbaycan ve 3 Kırgızistan uyruklu kadın yakalandı.
Kadınların ifadelerinin alınmasının ardından sınır dışı
edilecekleri, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • m.berrin azat 10 yıl önce Şikayet Et
  Huzur insaniyattadır, insaniyat da İslamiyattadır. Arap devleti olur, Acem devleti olur, Türk devleti olur da Kürt devleti olunca niye birilerine karın ağrısı giriyor? İmanın şartlarından biri mi Kürt devletine karşı çıkmak? Şahsi görüşüm; sınır tanımam, ulus devlet anlayışıyla da barışık sayılmam ama tezadı görmek lazım. Türk devleti varsa Kürt devleti de HAKTIR. \"Türkiye için tercihim de sadece etnik konuda değil genel olarak eyalet ya da federasyon vs\" dedim veee aha da şimdi hain diye damgalandım :))
  Cevapla
 • HERİ1960 10 yıl önce Şikayet Et
  veremi gösterip sıtmaya razı edcekler.. bunları kim bilmiyor ki.ama dünyanın hakimi olan piçler nasıl senaryo yazarlarsa oyun öyle oynanıyor.USD ortadoğuyu terbiye etmek üzere bölgeye geldi.komonist takdikle böl parçala isdtediğini uygulayı aşama aşama oynuyor. uydu kürt devletine hami yapacakları tek ülke türkiye.PKK kullanılıp TC nin önüne atılacak.USD kullandığı her şeyi zamanı gelince atar beyler.anlamadunız mı.eh artık bir kulak arkanız kaldı.
  Cevapla
 • hamza baran 10 yıl önce Şikayet Et
  KÜRT DEVLETİ KOZU. ABD-İSRAİL-AVRUPA türkiyeden istedikleri yaptırımlar için hep kürt devletini kurarız tehditini savuruyor.Ne zaman bir talepleri olsa kürt devleti gündeme geliyor.Bence bu oyunu bozmak için türkiye kuzey ırakta kendi kontrolunde bir devletin kurulmasını sağlayabilir.Çünkü buna en çok türkiyenin hakkı var.Ama türkiye bunda direnirse daha çok başağrıları çeker.
  Cevapla
 • SUNA KESKİN 10 yıl önce Şikayet Et
  iğneyi başkasına çuvaldızı kendine. hakkaten 5 yıldır neden kulak arkası yapıldı bazı şeyler? neden masonik derin bağlantılar ve rantlarla uğraşılmadı? AKP neden bu kadar korkak davrandı? Artık bu son şansları sanırım.
  Cevapla
 • YÜCELERDEN HAYKIRIRI 10 yıl önce Şikayet Et
  Bir Kürt devleti kurun sonra . Bakın PKK, KYB, KDP ....nasıl birbirlerini yiyorlar. Şu anda bile Barzaninin hapishaneleri TALABANİNİN admları ile Talabaninin hapishaneleri ise BARZANİNİN adamları ile dolu....Devlet değil ama belki bir aşiret kurarlar.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Bahçeli'den İnce'ye: Dişlerini sökerler
Eski Türkiye'yi bir de Ahmet Amca'dan dinleyin