Dernek başkanına "selfie" tepkisi

Erzurum Şehit ve Gazi Derneği Başkanı ve yönetim kurulundan bazı üyelerin şehit cezanesinde çektikleri selfie büyük tepki topladı.

  • GİRİŞ06.10.2015 13:26
  • GÜNCELLEME06.10.2015 13:33
Dernek başkanına "selfie" tepkisi

Bölücü terör örgütü PKK'nın döşediği patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Erzurum’lu Şehit Uzman Onbaşı Yunus Arda'nın cenazesinde şok eden bir olay yaşandı. Erzurum Şehit ve Gazi Derneği Başkanı Gazi Recep Akgül ve yönetim kurulundan bazı isimler selfi (özçekim) yaparak sosyal medya hesaplarında paylaştı. Akgül'ün hafif tebessüm edercesine verdiği poz ise şiddetle eleştirildi.

Paylaşılan fotoğraflarda halen Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanlığı görevini yürüten Gazi Recep Akgül ve yönetim kurulu üyeleri gazilerin, Şehit uzman onbaşı Yunus Arda defnedilirken çektikleri tebessümlü fotoğraflar tartışılmaya devam ediyor.

Yaşananlar sonrası Recep Akgül, konu ile ilgili bir gazetenin muhabirine açıklamalarda bulundu. Akgül kendisini eleştirenlere “Doğru mu eğri mi öğretirim onlara” diye cevap verdi.

“KURU KALABALIK OLMAMASI İÇİN BÖYLE BİR FOTOĞRAF ÇEKTİM”

"Fotoğraf çekerken sanki biraz gülümsüyor musunuz?" sorusuna ise Akgül, “Yok öyle bir şey kardeşim, yok öyle.” şeklinde tepki gösterdi. Çektiği fotoğrafla oradaki topluluğu aldığını ifade eden Akgül, kendini şu cümlelerle savundu: “Bunda ne var, cenazede o kalabalığı çekmek istedim. Cenazeye katılmışım, arkadaşlarımla bulunmuşum. Benim kendi sitem var. Dergilerimiz var. Bunlara gönderip bastıracağız. Onda ne var ki yani. Kuru kalabalığı çekip insanlar demeyecek mi bu kuru kalabalıkta ne yani amacın ne çekip de dergiye atmanın. Doğru mu?

KAYNAKHABER7

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar1

  • ali 2 yıl önce Şikayet Et
    yazık, yazık derhal istifa edin
    Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat