Mert Altıntaş'ın cenazesi kimsesizler mezarlığında

Terörist Mevlüt Mert Altıntaş'ın ailesi tarafından alınmayan cenazesinin kimsesizler mezarlığına defnedilmesi için işlem başlatıldı.

Mert Altıntaş'ın cenazesi kimsesizler mezarlığında
Mert Altıntaş'ın cenazesi kimsesizler mezarlığında
GİRİŞ 12.01.2017 10:14 GÜNCELLEME 12.01.2017 10:30

Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezinde 19 Aralık 2016 tarihinde Büyükelçi Karlov'a silahlı saldırı düzenleyen ve operasyonla etkisiz hale getirilen polis memuru Altıntaş'ın Keçiören'deki Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsi işlemleri 21 Aralık'ta tamamlandı.

15 GÜNLÜK SÜRE DOLDU

Otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından Adli Tıp Kurumu Kanunu Uygulama Yönetmeliği hükmü gereğince cenazenin teslim alınması için tanınan 15 günlük sürede Altıntaş'ın cenazesi teslim alınmadı.

Aile tarafından kabul edilmeyen ve yaklaşık 24 gündür Adli Tıp Kurumu morgunda bekletilen Altıntaş'ın cenazesinin defnedilmesi için Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığınca işlem başlatıldı.

İŞLEM BAŞLATILDI

Yönetmelik hükmü gereğince Adli Tıp Kurumu tarafından Altıntaş'ın cenazesinin defnedilmesi için belediyeye yazı yazıldı. Saldırgan Altıntaş'ın cenazesi, belediyeye teslim edilmesinin ardından kimsesizler mezarlığına defnedilecek.

ETİKETLER
mert altıntaş
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
    o babaya uzülüyorum evlat deyıp alsaasikinti Almasa vicdanen sikinti adam me yapsin yazik yaaa bu genclere üzülüyorum yaaa
    Cevapla
  • H.B.V 1 yıl önce Şikayet Et
    Fetönün-Fetöcülerin Mezarı olmayacak!.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
TSK bu fotoğrafla duyurdu! İçerdeyiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan son anketi açıkladı