Diyanet İşleri Başkanı Görmez ölümden döndü

Van’da düzenlenen temel atma töreninde, fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi sonucu Mehmet Görmez’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli ölümden döndü.

 • GİRİŞ19.05.2017 16:15
 • GÜNCELLEME20.05.2017 07:36
Diyanet İşleri Başkanı Görmez ölümden döndü

Van’da düzenlenen temel atma töreninde aniden bastıran fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi sonucu Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü. 

Van İl Müftülüğü için Eski Araştırma Hastanesi yakınlarında yapılacak bina için temel atma töreni düzenlendi. Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Van Valisi İbrahim Taşyapan, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van İl Müftüsü Nimetullah Arvas, kurum amirleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı tören, aniden esen fırtınanın azizliğine uğradı.

ÖLÜMDEN DÖNDÜLER

AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay’ın konuşması sırasında davetliler için kurulan platformun demir ayaklıkları fırtına nedeniyle yerinden çıktı. Yaşanan çökme esnasında davetliler etrafa kaçışırken, Mehmet Görmez ise korumalar tarafından alandan çıkarıldı. Aralarında Mehmet Görmez’in de bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü. Fırtına nedeniyle kısa süreliğine ara verilen tören, daha sonra butona basılarak temele ilk harcın dökülmesiyle son buldu. Görmez ve beraberindekiler ise daha sonra buradan ayrıldı.

KAYNAKİHA

Yorumlar95

 • meti 9 ay önce Şikayet Et
  bir adama yillarca GORMEZ derseniz DAS dusse onu da GORMEZ
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Terbiye 9 ay önce Şikayet Et
  Edeb yâ hû ..
 • Tuba 9 ay önce Şikayet Et
  Mehmet hocam, ateşten bir gömlek var üstünüzde. İşiniz çok zor. Herkes alim kesilmişken birilerine laf anlatmaya çalışıyorsunuz. Ama davanız da bunu gerektiriyor. Tekrar geçmiş olsun.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • yontuk yazı 9 ay önce Şikayet Et
  Allah teâlâ korumus geçmiş olsun hocam
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Vatandaş 9 ay önce Şikayet Et
  Sn.Görmez kutlu doğum diye bir şey çıkarıldı. Miladi takvime göre kutlanıyorsa? Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı niçin hicri takvime göre kutlanıyor?
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • KahramanMaraşlı 9 ay önce Şikayet Et
  Kutlu Doğum haftası için Nisan ayı ısrarında devam edecek misiniz ey Diyanet?
  Toplam 1 beğeni
 • Özet 9 ay önce Şikayet Et
  İslam ülkeleri beraber karar verse ayrılık olmasa
  Toplam 4 beğeni
 • Derya 9 ay önce Şikayet Et
  İste problem tamda bu.Aynı işi yapan kadrolu gereksiz şekilde fazla maaş alıyor.fahri ögretici ise çok az.makul bir maaş belirlrnmeli ve bu görevi yapan herkese eşit uygulanmalı.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat