Taksim Gezi Parkı’nda ibretlik görüntü

Taksim Gezi Parkı’nda “bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde kullanan yabancı uyruklu erkek bir şahıs krize girdi.

 • GİRİŞ19.06.2017 11:43
 • GÜNCELLEME19.06.2017 11:48
Taksim Gezi Parkı’nda ibretlik görüntü

İstanbul’da neredeyse her gün gündeme gelene “bonzai” krizlerine bir yenisi daha eklendi. Taksim gezi parkı’nda yabancı uyruklu bir şahıs, güpegündüz bonzai diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde kullanınca krize girdi. Kendinden geçen adamı parkta sızınca, kendisini fark eden çevredeki vatandaş durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine adamın yanına gelen ekipler, onu ayıltmaya çalıştı.

Vatandaşlar ve polisin şahsı ayıltma çalışması sırasında verdiği mücadele kameralarca saniye saniye görüntülendi. Bir süre ayılan adam, sağlık ekiplerinin yardımını reddederek çantasını alıp gitmek istedi.

Ancak bu duruma polis ekipleri izin vermedi. Şahsın çantasını inceleyen ekipler, içerisinde uyuşturucu madde ve yapımında kullanılan malzemeler ele geçirdi. Çantaya el koyan polis, şahsıda gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Yaşananlar ise kameralara yansıdı. Görüntülerde vatandaşlar şahsı ayıltmak için mücadele veriyor. Vatandaşlardan bazıları şahsın kolundan tutarken, bazıları da yüzüne su vuruyor.

KAYNAKİHA

Yorumlar10

 • Sakir 9 ay önce Şikayet Et
  Amsterdamda devlet kontrollu uyusturucu satmasina izin verir,alan memnun satan memnun,yabanci turistlere kesinlikle zarar verilmiyor,onun icin turist sayisinda azalma yok,yilda 1 milyonluk sehir 20 milyon turist agirliyor.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • osmana 9 ay önce Şikayet Et
  satanlar için idam, bağımlılar için zorunlu rehabilitasyon olmalı bence . polis çoğu zaman kullanana bişey yapamıyor. burada da imalatta kullanılan malzeme var diye alı koymuş.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Hasan 9 ay önce Şikayet Et
  Devletimizin biran önce uyuşturucu konusunu çözmesi lazım. Hapçının musallat olduğu eczacıdan sokakta yürüyen HERKES TEHLİKEDE...!
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • İspo 9 ay önce Şikayet Et
  müzik saçmalık!
  Cevapla
 • brhm 9 ay önce Şikayet Et
  İşte chp ve bilimum insan düşmanı örgütlerin istediği Y gençlik. Alınlarından öptükleri insanlıktan çıkmış gençlik.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat