FETÖ'cülere tek tip elbise için harekete geçildi!

Adalet Bakanlığı'nın FETÖ sanıklarının tek tip elbise ile hakim karşısına çıkması için yasal hazırlıkları başlatma kararı aldığı öğrenildi.

 • GİRİŞ17.07.2017 09:14
 • GÜNCELLEME17.07.2017 09:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tek tip elbiseyle mahkemeye çıksınlar

Bakanlık yetkililerinden alınan bilgiye göre, FETÖ sanıklarının mahkemeye tek tip elbise ile çıkarılmasına yönelik önümüzdeki günlerde yasal hazırlıklara başlanacak. Bakanlığın kapsamlı bir araştırma sürecinden sonra olası düzenlemenin teknik hazırlıklarına başlayacağı ifade edildi. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Türk milleti aman dileyene ne kadar merhametli ise ihanetinde ısrar edene de o kadar şedittir. O hainlerin kapatıldıkları cezaevlerinin duvarları arkasında çürüyüp giderken, bunları düşünecek çok zamanları olacak, şu an iyi günleri. Geçenlerde Sayın Başbakanımızla da konuştum artık bunlar mahkemeye çıkarken Guantanamo'da olduğu gibi bunları da tep tip elbiseyle çıkaralım." 

KAYNAKMİLLİYET

Yorumlar110

 • sabır 7 ay önce Şikayet Et
  oh doğru karar o giydiği tşörtü arar olsun çakma kahraman ... iyi karar vesselam
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Abdurrezzak 7 ay önce Şikayet Et
  Çöp poşeti bence uygun düşer.
  Cevapla
 • mert 7 ay önce Şikayet Et
  vatan hainlerine,üzerine beyaz renkle hain yazılı siyah tulum giymeleri uygun olur.
  Cevapla
 • Ersoy21 7 ay önce Şikayet Et
  ABDde ki gibi turuncu kıyafet giydirilmeli.
  Cevapla
 • Ayberk 7 ay önce Şikayet Et
  Hemen uygulamaya geçilsin. Bir kişinin yaptığı hatanın bedelini hepsi ödesin tek tip elbise giyerek. Böylelikle sonucu düşünülmeden yapılan her eylemin başkalarına da zarar vereceğini düşünerek bir daha oynatmazlar kıçlarını-başlarını. Kaybedilen her hak yada infaz rejimin de bulunan kısıtlamalar zaten dar olan yeri iyice daraltır. Her artisliklerine ayrı yaptırım.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat