FETÖ'cü hain bakın hangi ülkeye giderken yakalandı

Van'ın Saray İlçesi'nde Kapıköy Gümrük Kapısı'ndan İran'a çıkış yapmak isterken gözaltına alınan bir kişi FETÖ/PDY'ye üye olmak suçundan tutuklandı.

FETÖ'cü hain bakın hangi ülkeye giderken yakalandı
FETÖ'cü hain bakın hangi ülkeye giderken yakalandı
GİRİŞ 12.08.2017 17:11 GÜNCELLEME 12.08.2017 17:13

Saray İlçesi'nde bulunan Kapıköy Gümrük Kapısı'nda görevli muhafaza memurları, İran'a çıkış yapmak üzere gelen bir yolcunun hal ve tavırlarından şüphelendi. Memurlar, bu kişinin kimlik ve pasaportunu kontrol ederken pasaportun Selman Kılcı adına düzenlendiğini ve çıkış mühründe bir farklılık olduğunu tespit etti. Mührün sahte olabileceği göz önüne alınarak Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amirliği ekipleri bu kişiyi gözaltına alırken, pasaportu incelenmek üzere Van Emniyet Müdürlüğü Pasaport Şube Müdürlüğü'ne gönderildi.

Yapılan incelemede, pasaportta yer alan çıkış mühür numarası ve renginin farklı olduğu tespit edildi. Bunun üzerine pasaportun seri numarasıyla yapılan sorguda pasaportun Selman Kılcı'ya değil Mendo Eyikat'a ait olduğu ortaya çıkarıldı. Mendo Eyikat'ın yapılan kimlik sorgusunda da FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan arandığı tespit edildi ve Saray Cumhuriyet Başsavcılığına haber verildi. Saray Cumhuriyet Başsavcılığının hakkında gözaltı kararı verdiği Eyikat, sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

YAZDIR
YORUMLAR 6
 • Nur 11 ay önce Şikayet Et
  Hadi sizi fetö kurtarsın bakiyim
  Cevapla
 • MÜSLÜMAN TÜRK 11 ay önce Şikayet Et
  13 Kardeşmiş maşallah mekanı cennet olsun
  Cevapla
 • Ayşegül 11 ay önce Şikayet Et
  13 kardeş olan Eren Bülbül için yazmışsın sanırım ama dalgınlıkla buraya yazdınız.
  Cevapla
 • Suat 11 ay önce Şikayet Et
  Neden yuzlerin kapatiyosun uz dostu düşmanı tanıyalım
  Cevapla
 • sahin 11 ay önce Şikayet Et
  askerin yuzu acik teroristin yuzu kapali lutfen
  Cevapla
 • LEYLA 11 ay önce Şikayet Et
  Fetöcüler yakalanıyor çok güzel ama neden Gazi Üniversitesi Hastanesinde hala görevde olanlar var ve Fetöcüler döneminde müdür olanlar var ?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erdoğan talimat vermişti! Soylu müjdeledi
Yüzsüzlüğün böylesi! El sallayarak gittiler