Bakan Çavuşoğlu'ndan bayram tatili açıklaması

Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, kurban bayramı tatili ile ilgili açıklamalarda bulundu

Bakan Çavuşoğlu'ndan bayram tatili açıklaması
Bakan Çavuşoğlu'ndan bayram tatili açıklaması
GİRİŞ 13.08.2017 11:12 GÜNCELLEME 13.08.2017 11:15

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, turizmcilerin, Kurban Bayramı tatilinin 6 veya 10 gün olarak kararlaştırılıp ilan edilmesi beklentisine ilişkin, "Antalya milletvekili olarak tercihimizi tabi ki turizmden yana kullanacağız. Ancak salı günü Bakanlar Kurulu’nda karara bağlayacağız" dedi.

Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, turizm sektörünün Kurban Bayramı tatilinin 6 veya 10 gün yönündeki beklentilerinin 15 Ağustos Salı günü yapılacak Bakanlar Kurulu toplantısında karara bağlanacağını söyledi.

Herkesin büyük bir merakla beklediği Kurban Bayramı tatil süresiyle ilgili görüşünü turizmden yana kullanacağını ifade eden Bakan Çavuşoğlu, ekonomiyi de düşündüklerini kaydetti. Turizmdeki hareketliliğin sinerji yaratacağına işaret eden Mevlüt Çavuşoğlu, "Antalya milletvekili olarak tercihimizi, görüşümüzü tabi ki turizmden yana kullanacağız. Ama tabi ki bu bir oy kullanma şeklinde değil de, Bakanlar Kurulu istişaresi sonucunda karar verilecektir" dedi.

YAZDIR
YORUMLAR 33
 • tarık 11 ay önce Şikayet Et
  yazık hastaneler ve hastalar perişan oluyor
  Cevapla
 • Abdullah 11 ay önce Şikayet Et
  Demek ki çok çalışan ve çalışkan bir ülkeyiz, tatile ihtiyacımız var. Nereye kadar yatacağız bilemem. İlkokulda alfabesi Ali yat yat uyu versiyonu.
  Cevapla
 • Derya 11 ay önce Şikayet Et
  Çalışan turizimcide 10 günlük resmi mesaisini alsın 4,5 gün bayram tatili mesaisiyle kandırmasınlar emektarları.zaten bayram seyran nedir bilmiyorlar
  Cevapla
 • isviçreli 11 ay önce Şikayet Et
  Burada memur isci ayrimi yok herkez esit
  Cevapla
 • Mahoni47 11 ay önce Şikayet Et
  Reisten sonra tercih tercih değildir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Sapık şoför, karşısında polisi bulunca şoke oldu
1923'ten 2018'e kadar hangi il kaç bakan çıkardı?