Bakan Çavuşoğlu'ndan bayram tatili açıklaması

Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, kurban bayramı tatili ile ilgili açıklamalarda bulundu

 • GİRİŞ13.08.2017 11:12
 • GÜNCELLEME13.08.2017 11:15
Bakan Çavuşoğlu'ndan bayram tatili açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, turizmcilerin, Kurban Bayramı tatilinin 6 veya 10 gün olarak kararlaştırılıp ilan edilmesi beklentisine ilişkin, "Antalya milletvekili olarak tercihimizi tabi ki turizmden yana kullanacağız. Ancak salı günü Bakanlar Kurulu’nda karara bağlayacağız" dedi.

Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, turizm sektörünün Kurban Bayramı tatilinin 6 veya 10 gün yönündeki beklentilerinin 15 Ağustos Salı günü yapılacak Bakanlar Kurulu toplantısında karara bağlanacağını söyledi.

Herkesin büyük bir merakla beklediği Kurban Bayramı tatil süresiyle ilgili görüşünü turizmden yana kullanacağını ifade eden Bakan Çavuşoğlu, ekonomiyi de düşündüklerini kaydetti. Turizmdeki hareketliliğin sinerji yaratacağına işaret eden Mevlüt Çavuşoğlu, "Antalya milletvekili olarak tercihimizi, görüşümüzü tabi ki turizmden yana kullanacağız. Ama tabi ki bu bir oy kullanma şeklinde değil de, Bakanlar Kurulu istişaresi sonucunda karar verilecektir" dedi.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar33

 • tarık 6 ay önce Şikayet Et
  yazık hastaneler ve hastalar perişan oluyor
  Cevapla
 • Abdullah 6 ay önce Şikayet Et
  Demek ki çok çalışan ve çalışkan bir ülkeyiz, tatile ihtiyacımız var. Nereye kadar yatacağız bilemem. İlkokulda alfabesi Ali yat yat uyu versiyonu.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Derya 6 ay önce Şikayet Et
  Çalışan turizimcide 10 günlük resmi mesaisini alsın 4,5 gün bayram tatili mesaisiyle kandırmasınlar emektarları.zaten bayram seyran nedir bilmiyorlar
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • isviçreli 6 ay önce Şikayet Et
  Burada memur isci ayrimi yok herkez esit
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mahoni47 6 ay önce Şikayet Et
  Reisten sonra tercih tercih değildir
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat