Gören yardıma koştu!

Çanakkale Devlet Hastanesi'nin şehir merkezindeki binasının bahçesine gelen bitkin haldeki köpek, poliklinikler önünde bir anda yere yığıldı

GİRİŞ 15.11.2017 09:57 GÜNCELLEME 15.11.2017 11:38
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Olay, dün saat 10.30 sıralarında, Çanakkale Devlet Hastanesi'nin şehir merkezinde kalan eski binasının bahçesinde yaşandı. Poliklinikler önüne gelen boynunda tasması bulunan köpek, poliklinikler önünde yere yığıldı ve hareketsiz yatmaya başladı. Bu sırada tedavi için hastaneye gelenler, köpeğin hasta ya da yaralı olabileceğini düşünerek yardıma koştu. Köpeği ayağa kaldırmak için ise bir süre uğraşıldı. Ancak köpek bir türlü ayağa kalkmayınca belediyeden yardım istendi. Olay yerine gelen belediye görevlileri, köpeği bir araç ile hayvan barınağına götürdü. Bu anlar, polikliniklerin kapısındaki güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Barınaktaki görevliler, yapılan kontrollerde köpeğin yaralı ve zehirlenmiş olmadığını belirledi. Köpeğin halsiz kalması sonucu yere yığıldığı üzerinde durulurken, görevliler, tasması bulunan köpeği, sahibi bulununa kadar birkaç gün tutacaklarını, aşıları ile gerekli kontrollerini yapacaklarını söyledi.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • OttoMan 1 yıl önce Şikayet Et
    İnsanlar beni çok şaşırtıyor. Çok tuhaf yaratıklar. İşte bu yüzden gezegenimden dışarı çıkmıyorum. Çünkü robotları kendi ırklarından üstün tutuyorlar.
    Cevapla
  • vicdan 1 yıl önce Şikayet Et
    aç ve susuz kalmıştır o. Nerede o kuşlar aç kalmasın diye dağlara buğday serpilen anlayış nerdeee bizim yaşantı...
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Emniyet Müdürü'nü şehit eden polisin ilk ifadesi!
Skandal çağrı için ilgili AK Parti'den açıklama!