Dehşeti yaşadı! Havai fişek yüzünde patladı

Selma Bilek isim genç kız kardeşini askere uğurlarken sorumsuz bir gencin elindeki havai fişeğin yüzünde patlaması sonucu dehşeti yaşadı. Genç kız az kalsın gözünü kaybediyordu.

GİRİŞ 15.11.2017 10:57 GÜNCELLEME 15.11.2017 11:16
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Kardeşinin askere uğurlayan Selma Bilek asker eğlencesi sırasında dehşeti yaşadı. Sokakta yapılan eğlence sırasında bir gencin elindeki havai fişeğin yüzünde patlamasıyla yüzünde yanıklar oluşan genç kız hayatının en zorlu sürecini yaşadı.

Eski fotoğraflarına bakamadığını söyleyen genç kız fotoğraflarına baktığında gözlerinin dolduğunu söyleyerek olay anını şu şekilde anlattı: Arkam dönüktü yüzümü döndüğümde çocuğun eliyle salladığını gördüm meşaleyi, meşaleden fırlayan alev topunun direkt yüzüme geldiğini hatırlıyorum. O an zaten ellerimi yüzüme attım. Yüzüm göğsüm alev aldı, kıyafetlerimin hepsi tutuştu gözüme de geldi."YÜZÜME DOMUZ DERİSİ UYGULANDI"

Tedavi sürecini de anlatan genç kız yüzüne domuz derisinin uygulandığını söyleyerek "kabuk olarak attı zaten yüzüm kurumasını sağladılar. Psikolojik sancılar çekiyordum daha kötülerini gördüm biraz da şükrettim Allah'a dua ettim" dedi.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Eğlence bir anda kabusa döndü, genç kız olayın ardından apar topar hastaneye götürüldü. 2 haftalık bir tedavi sürecinden geçen genç kıza doku nakli yapıldı ve yüzündeki izler yeni yeni kaybolmaya başladı.  Selma Bilek'in yüzünün yanmasına neden olan kişinin kendisinden özür dilemesinin ardından şikayetçi olmadığını söyledi.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • misafir 11 ay önce Şikayet Et
  daha bıktık artık istanbulun göbeğinde asker düğün eğlencesi havayi fişek kuru sıkı tabanca arada gerçek silah sesleri burası şehir bu eşkıyaları şikayet edersin polis gelmez.
  Cevapla
 • ali 11 ay önce Şikayet Et
  tekbirlerle dualarla uğurlarsanız böyle şeyler de olmaz biz de gittik askere bi tarafımızda havai fişek patlamadı.. Allah şifa versin.
  Cevapla
 • izmir-dobracı 11 ay önce Şikayet Et
  ortalıkta eğlenmeyi bilmeyin eğlenirken kendini kaybedenler var en güzeli evinde oturmak dua etmek kuran okuyup uğurlamak kardeşimize acil şifalar diliyorum zor bir imtihan
  Cevapla
 • İsim 11 ay önce Şikayet Et
  Allah ıslah etsin diyelim kendi kendimize zarar veriyoruz.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
S.Arabistan konsolosluğunda dikkat çeken görüntü
Başkan Erdoğan, Trump ile görüştü