Ünlülerden ‘Kudüs’ tepkisi

Ünlüler ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti kabul etmesine sert tepki gösteri.

 • GİRİŞ07.12.2017 12:08
 • GÜNCELLEME07.12.2017 16:06
Ünlülerden ‘Kudüs’ tepkisi

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. Kudüs konusunda Allah’ın dediği olur, olmuştur ve olacaktır. Kudüs de yeryüzü de içindekilerle beraber Allah’ındır. Kur’an ve ayetler kıyamete kadar olacakları söylemiş, içinde bunlarda var. Yolları Cehenneme kadar açık, ordan sonrası yok” ifadelerini kullandı.

Tilbe’nin sanatçı duyarlılığı büyük takdir toplarken, açıklamaları binlerce kez paylaşıldı ve beğeni aldı.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti kabul etmesine sessiz kalınmamasını isteyerek, “Ey Müslüman Alemi uyan” dedi.

Instagram hesabından “Uyuma, Aksa’ya sahip çık” yazılı bir görsel paylaşan İbrahim Tatlıses, “Ey Müslüman Alemi uyan!!! Bu Kabe senin, kimselere verme, Kudüs’e sahip çık...!!!” ifadelerini kullandı.

KAYNAKİHA

Etiketler

Yorumlar23

 • TALHA 3 ay önce Şikayet Et
  helal olsun sana ablam
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • karadut 3 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Şahin 3 ay önce Şikayet Et
  Ümmet olmanın gereği bir açıklama tebrik ederim.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • SARI SELİM 3 ay önce Şikayet Et
  akıllı hareket edeceksiniz. medine sözleşmesinde yapıldığı gibi. yok senin yok ama önce ben geldim derseniz. siyonistlerin ve onlarınyardakçısı evangelistlerin ekmeğien yağ surersiniz. hıristiyanları da uyarmak uyaandırmak şart..bakmayın normal iseviler de bunlara karşı..
  Cevapla
 • SARI SELİM 3 ay önce Şikayet Et
  nerede şu umreye gidiyom diye poz veren sanatçı?? lar. nerede reis ile selfie çektirmek için sıraya girenler. nerede tv de yaptıkları programlarda kaval ile din yerine masal anlatıp duygu sömürü yapanlar. nerede?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat