Kıskançlık krizine girdi! Eşini öldürdü

Ümraniye’de bir otel girişinde ayrı yaşadığı eşini başka bir erkekle gören sanık cinnet geçirdi. Cinnet geçiren sanık eşini herkesin önünde defalarca kez bıçaklayarak öldürdü.

 • GİRİŞ07.12.2017 16:16
 • GÜNCELLEME07.12.2017 16:34
Kıskançlık krizine girdi! Eşini öldürdü

Ümraniye’de bir otel girişinde ayrı yaşadığı eşini başka bir erkekle görerek cinnet getiren ve eşini defalarca bıçaklayarak öldüren sanık Hakan Kadakal’ın “eşi kasten öldürme” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılanmasına başlandı. 

Anadolu 12’inci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya tutuklu sanık cezaevinden getirilirken, taraf avukatları da salonda hazır bulundu. Duruşmaya olayda hayatını kaybeden Duygu Kadakal’ın annesi ve kardeşi de katıldı.

Sanık Hakan Kadakal savunmasında, maktule ile evli olduğunu ve 2 çocuklarının olduğunu söyleyerek, “Kendisi bu olaydan bir süre önce evi terk etti. Ben çocuklarımla birlikte kalıyordum. Olay günü Çakmak’ta bulunan ablamdan arkadaşımın kullandığı araç ile yola çıktık. Duygu’yu gördüm. Kendisi ile konuşmak için araçtan indim. Bu sırada madde satan E.D. ile Duygu konuştu ve bir binaya girdiler. Ben de peşlerinden gittim. Yukarıya çıkacaklarını görünce müdahale ettim ve ‘Ne oluyor?’ deyip E.’ye sordum. Kendisi Duygu’ya mal vereceğini söyledi. Ben de herkese sokakta satıyorsun Duygu’ya neden odada dedim?” şeklinde konuştu.

“BANA, ‘SEN ERKEK MİSİN, BANA KARIŞAMAZSIN’ DEDİ”

“Bu sırada Duygu, ‘Sen karışamazsın’ şeklinde sözler söyledi” diyen sanık Kadakal, “Ben kendisine, ‘Buraları bırakıp gidelim, Edirne’ye yerleşelim istersen Bingöl’e yerleşiriz’ dedim. Ancak kendisi bana ‘Sen erkek misin, ben buyum, bana karışamazsın’ gibi sözler söyledi. Duygu evden ayrıldıktan sonra çocuklar benim yanımda kalıyordu ve beni Adıyaman’a ikimiz gidelim şeklinde yönlendirmesi ile çocukları yurda teslim etmemi sağlamıştı. Bunlar aklıma geldi. O an tuhaf oldum, nasıl olduğunu hatırlamıyorum. Elim kesildiğinde kendime geldim” dedi.

Duruşmada, olay gününe ait güvenlik kamerası görüntüleri izlendi. Anne Yasemin Koç’un, ‘Katil, katil’ diye bağırması üzerine, sanığın kardeşi ‘Namus’ diyerek cevap verdi.

Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanık Hakan Kadakal’ın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı erteledi.

İDDİANAMEDEN

Ümraniye’de 14 Nisan 2017 tarihinde şüpheli Hakan Kadakal’ın aralarındaki anlaşmazlıklar nedeniyle ayrı yaşadığı eşi Duygu Kadakal’ı başka bir erkek şahısla otele girdiğini gördüğü ve eşi olan maktule ile tartışmaya başladığı anlatılmıştı.

Şüpheli Hakan Kadakal’ın maktule Duygu Kadakal’ı dışarıya çağırdığı ancak maktulenin kabul etmemesi üzerine şüphelinin sinirlenerek bıçağı çekip maktuleyi vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdüğü belirtilmişti.

İddianamede, şüpheli Hakan Kadakal’ın “eşi kasten öldürme” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması talep edilmişti.

KAYNAKMİLLİYET

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar31

 • İsim 2 ay önce Şikayet Et
  Bu tür haberlerin çoğalma nedeni artık kayıp neslin orta yaşa doğru ilerlemesinden kaynaklanıyor. Allah yar ve yardımcımız olsun.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • yunus 2 ay önce Şikayet Et
  Acıdınız mı?
  Cevapla
 • Vatan 2 ay önce Şikayet Et
  ALLAH c.c bu tarz kişilerden bizi ve neslimizi uzak tutsun. Neslimizi, hayırlı imanlı ihlaslı vatana millete hizmet eden salih saliha kişilerle karşılastırsın. Acılarını göstermesin.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • bediha 2 ay önce Şikayet Et
  amin amin amin
 • Ersin 2 ay önce Şikayet Et
  Haber başlığında sıkıntı var. Kıskançlık krizi değil. Namussuzluk var.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • kemal 2 ay önce Şikayet Et
  devletin boşanmalarda erkeği bir ömür kadına bakmakla yükümlü tutmasından kaynaklanıyor bu olaylar. adam da bakıyor hem ekmeğini veriyorum hem başka adamla yiyor diyor ve ftrat düşünüldüğü zaman iç dürtüleri bu durumu kabullenemiyor sonuç bu. herkes ayrıldığında nafaka işi olmayıp kendinden mesul kalsa herkes kendi yolunu çizebilse böyle olmayacak. adamı bir ömür kadına maaşının yarısını
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • yagup 2 ay önce Şikayet Et
  çok doğru tespit
  Toplam 1 beğeni
 • mert 2 ay önce Şikayet Et
  o navakayi çocuklarına bakıyor diye ödeniyor adam insan ol cocuklara kendin bak kolaysa kaç gün dayanacaksın?
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat