TSK "bordo bereliler"e özel olarak hazırladı!

Genelkurmay Başkanlığınca hazırlanan videoda, Özel Kuvvetler Komutanlığına bağlı timlerin kara, deniz ve havadaki zorlu eğitimlerinden görüntüler yer aldı.

 • GİRİŞ12.01.2018 17:38
 • GÜNCELLEME12.01.2018 22:47
Özel Kuvvetler Komutanlığı'ndan nefes kesen tanıtım videosu

Genelkurmay Başkanlığınca hazırlanan videoda, Özel Kuvvetler Komutanlığına bağlı timlerin kara, deniz ve havadaki zorlu eğitimlerinden görüntülere yer verildi.

Genelkurmay Başkanlığınca hazırlanan Özel Kuvvetler Komutanlığı tanıtım videosu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

"Özel Kuvvetler" brövesinin yansıtıldığı kareyle başlayan videoda, halk arasında bilinen adıyla "bordo bereliler"in kara, deniz ve havadaki zorlu eğitimlerinden görüntüler yer aldı.

İç ve dış tehditlerin bertaraf edilmesine karşı her türlü arazi ve iklim koşullarında görev yapabilecek nitelikte üst düzey eğitime tabi tutulan bordo berelilerin, hava indirme, keskin nişancılık, hayatı idame, balık adam ve çeşitli eğitimleri videoya yansıdı.

YENİ TASARIM KAMUFLAJLAR

TSK'nın en seçkin birliği olan Özel Kuvvetler Komutanlığının operasyon görüntülerinin de paylaşıldığı videoda, TSK'nın kullandığı yeni tasarım kamuflaj üniformalar ve kullanılan gelişmiş teknoloji ürünler dikkat çekti.

Video, bir askerin bordo beresini taktığı kareyle sona eriyor.

KAYNAKAA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar32

 • Tomarzalı seyit 2 gün önce Şikayet Et
  Rabbim bu ülke için canlarını vermeye hazır tüm güvenlik kuvvetlerimizi korusun. inşeallah daha iyi daha güçlü oluruz gurur duyduk.
  Cevapla
 • sözleşmeli 3 gün önce Şikayet Et
  bu ülkenin gerçek özel kuvvetleri doğu da güneydoğuda sınır ötesinde katemelerde üs bölgelerinde bin bir zorlukla görev yapan normal eri sözleşmeli eri uzman çavuşudur onlarda 4 sene 5 sene görev yapıp bırakıyor çünkü bu adamlar adam gibi adamlar subay astsubay ve polis ve polis özel harekat gibi özlük hakları hukukları yok doğru düzgün özlük hakları yok kara kuvvetlerindeki zihniyet tecrübeye önem vermiyor nasıl olsa bu ülkede insan çok biri gelir biri gider
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • rençber 3 gün önce Şikayet Et
  Rabbim; kahraman ordumuzu ve güvenlik güçlerimizi her daim mensur ve muzaffer eylesin. Amin .
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • bumudur budur 3 gün önce Şikayet Et
  rabbim yar ve yardımcınız olsun amiin.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Şahinbey 3 gün önce Şikayet Et
  MaşaAllah ,Rabbim korusun .
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat