Ara Güler'den müthiş Erdoğan yorumu

Dünyaca ünlü foto muhabiri Ara Güler Cumhurbaşkanı Erdoğan için çok önemli sözler söyledi.

GİRİŞ 13.01.2018 12:49 GÜNCELLEME 13.01.2018 15:15
Bu Habere 29 Yorum Yapılmış

Üsküdar Belediyesi tarafından "Foto Muhabiri Ara  Güler'e Vefa Gecesi" düzenlendi. 

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programda  konuşan Ara Güler, dünyada en mühim bilginin tarih olduğunu, çünkü ancak tarih  ile geçmişin öğrenilebileceğini söyledi.

OSMANLI'DAN GELİYORUZ DEVLETİZ DEVLET

Amerikalı bir gazetecinin yanında yetiştiğini dile getiren Güler,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarını çekmesine ilişkin, "Bir gün  bir yere gittik. Bir şey alıyordum. Orada bana yakın oldu. Bir süre evine gittim.  Resimlerini çektim. Bugün de gelir diye düşündüm, gelmedi. Bugüne kadar kaç  cumhurbaşkanı geçti bizden, 20 tane, 30 tane geçti. Bir tanesi de kafa tutmadı ya  kimseye. Yani onun o tarafı hoşuma gidiyor. Niye çekinsin ki biz devletiz be,  Osmanlı'dan geliyoruz biz. Uygur yazılarını Moğolistan'da çektim. Bütün bunlar  var. Onların nesi var? Zavallı Amerika'nın nesi var?" dedi.

ERDOĞAN GİBİSİ GELMEDİ

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "Biz büyük hikayeleri, masalları, destanları olan bir milletiz ama bugün hikaye anlatmayı unuttuk" dedi. Ara Güler ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bahsederek 'Bugüne kadar kaç cumhurbaşkanı geçti bizden, bir tanesi de kafa tutmadı ya kimseye. Yani onun o tarafı hoşuma gidiyor. Niye çekinsin ki? Biz devletiz be, Osmanlı'dan geliyoruz biz. Uygur yazılarını Moğolistan'da çektim. Bütün bunlar var. Onların nesi var? Zavallı Amerika'nın nesi var?" diye konuştu.

YAZDIR
YORUMLAR 29
 • Aşağılayan 1 yıl önce Şikayet Et
  Onlar, kendileri için yüce olan bir adam, Müslüman biri için iyi bir şey söylemeye görsün; anında ters dönerler ve o yüce adamı aşağılarlar. İşte onlar bu kadar vahşidir. Millet Erdoğan sayesinde artık onlardan korkmuyor, hatta eğleniyor.
  Cevapla
 • yükselenruh 1 yıl önce Şikayet Et
  kudursunlar onlara düşen bundan sonraki 100 sene kudurmak tabi sıkı ve diri durursak yoksa sonumuz vahim
  Cevapla
 • muvahhid 1 yıl önce Şikayet Et
  yahu bu yaştaki insanın şahitliği bile mahkemede kabul edilmiyor..
  Cevapla
 • Kaya 1 yıl önce Şikayet Et
  Yani?????
  Cevapla
 • Nihat 1 yıl önce Şikayet Et
  Çıldırın çıldırın zavallılar
  Cevapla
 • kaktüs 1 yıl önce Şikayet Et
  Günün birinde böyle yaşlanırda kimse seni adam yerine koymazsa görürsün o zaman.Düşmez kalkmaz bir ALLAH.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  o, yaşına aldırmadan gurur duyduğu tarihimizle ve geçmişimizle meydan okumayı tercih ediyor, hayırdır bundan mı rahatsız oldun? yoksa batılılara yaranmak gibi bir kaygın mı var? demekki onun yaşına gelince değersizleştirilmeyi kabullenmişsin şimdiden, hoş şu bu kafa ile zaten şimdi bile bir değerin yok ya...
  Cevapla
 • İntikam 1 yıl önce Şikayet Et
  Niye zoruna mı gitti?
  Cevapla
 • u mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Yani,adam bunamış mı demek istiyorsun yoksa parayla filan mı konuşturduklarını zannediyorsun yoksa benmi yanlış anladım. Peki şu misale ne dersin Sri lanka nın bir dağ köyünde 13 yaşında özürü olan bir çocuk Tayyip Erdoğanın sağlığını merak ettiğini oraya giden bir Türk gazeteciye soruyor niye acaba....
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu yurdun insanlariyiz hepimiz hepbirlikte biriz variz hangi dilden hangi dinden olursak olalim hepbirlikte Türkiyeyiz...
  Cevapla
 • başak 1 yıl önce Şikayet Et
  Yeni nesil gençlere gelsin..tecrübe konuşuyor,bütün insanlığı sömüren amerika hayranlığından vazgeçerler belki.
  Cevapla
 • İntikam 1 yıl önce Şikayet Et
  Neden Murat bey zoruna mı gitti
  Cevapla
 • MURAT 1 yıl önce Şikayet Et
  güzel haklısın kim bu amerikan hayranları mesela. kendileri ülke yönetip gelinleri abd de doğum yapanlar kim mesela hadi aç internete bakın. cesaretiniz varsa.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
CHP'li Aksünger vatandaşın üzerine aracını sürüp küfür etti
Davos’ta Bakan Albayrak’a jest