Erdoğan'dan çok sert sözler: Seni ölene kadar...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tokat'ta yaptığı konuşmada 'FETÖ' elebaşı Gülen hakkında çok sert açıklamalarda bulundu.

GİRİŞ 14.01.2018 13:43 GÜNCELLEME 14.01.2018 13:57
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları; 

6. Olağan Kongre vesilesiyle bugün Tokat'tayız. 3.5 yıl oldu, artık bunu geride bırakıyoruz, bugün yeni bir milada başlıyoruz. Bu milli irade, yerli irade oldukça, 2019'un martı, kasımı geliyor mu? Milli mutabakatımızla beraber Türkiye yeni bir dönemin önünü aılacak. 

Bu adımlarla beraber Bir birlik, beraberlik. Sayın Bahçeli'nin açıklamalarını da duydunuz. Görüşmeleri duydunuz, gördünüz. Bir milli mutabakatı hep beraber sağlayacak, tavanda da tabanda da karşımızdaki o CHP zihniyeti bu milletten gereken dersi alacak. Buna hazır mıyız? Öyleyse daha çok çalışacağız. Kapı kapı dolaşacağız. Birileri bizi bölmeye çalışıyor. Onlara da gereken dersi arazide vereceğiz.  

BEDELİNİ AĞIR ÖDEYECEKSİN

Ölene kadar ABD'nin seni koruyacağını mı sanıyorsun. ABD seni biraz daha kullanır sonra kirli bir çamaşır olarak kapının önüne atar. Sen bu millete ihanet ettin, bu ümmete ihanet ettin. Bunun bedelini ağır ödeyeceksin.

YAZDIR
YORUMLAR 11
 • MAHMUT SEZERKA 11 ay önce Şikayet Et
  Reis seni bu milletin başına yollayan,Yüce Rabbime kurban olurum. Sana sağlık ve sıhhatli hayırlı ömürler dilerim.
  Cevapla
 • Aksaraylı 11 ay önce Şikayet Et
  Reis seni bu milletin başına yollayan,Yüce Rabbime kurban olurum. Sana sağlık ve sıhhatli hayırlı ömürler dilerim.
  Cevapla
 • kadir 11 ay önce Şikayet Et
  Allah seni korusun reis arkandayız
  Cevapla
 • Eginli 11 ay önce Şikayet Et
  Reis Allah senden binlerce razı olsun inşallah. Sapıklığa, sapkınlığa dur dedin. Sapıklığı İslam'a yamamaya çalışan sapıklara elbet Allah bir gün zaten dur diyecekti. Öyle ya Allah bu güzel dinini ve kitabını kıyamete kadar koruyacak, o sapıklar ilahi şamarı birgün zaten yiyecekti. Şamar atacak kullarının içinden seni seçti ve bu güzel görevi sana nasip eyledi. Allah bir sonraki cihadlarındada sana sabır ve muvaffakiyet nasip etsin inşallah.
  Cevapla
 • nihal 11 ay önce Şikayet Et
  amin inşallah
  Cevapla
 • ahmet 11 ay önce Şikayet Et
  Gebermediği ne malum ?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
'Bundan sonra AK Parti'ye oy yok' diyenlere cevap
TSK'nın tek yardımcısı ÖSO değil!