Şanlıurfa Valiliği'nden vatandaşlara çağrı

Şanlıurfa Valiliği, TSK'nın Afrin'e yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı nedeniyle vatandaşların ev ve iş yerlerine Türk bayrağı asmaları açıklamasında bulundu.

 • GİRİŞ21.01.2018 22:50
 • GÜNCELLEME21.01.2018 22:51
Şanlıurfa Valiliği'nden vatandaşlara çağrı

Valilik tarafından yapılan açıklamada, "Şanlıurfa’mız genelinde tüm resmi kurum, ev ve iş yerlerimizde bağımsızlığımızın ve milli birliğimizin sembolü olan bayrağımızın asılmasının önemli olduğu görülmüştür" ifadelerine yer verildi.

Şanlıurfa Valiliği, Türkiye’nin Afrin’e yönelik düzenlediği ‘Zeytin Dalı Harekat’ nedeniyle vatandaşların ev ve iş yerlerine bayrak asmasını istedi.

Şanlıurfa Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada,“Ülkemizin güvenliği ve milletimizin huzurunu tehdit eden PKK/ PYD/ KCK ve DEAŞ terör örgütlerini bertaraf etmek üzere, 20 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 17.00’de Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Afrin’e yönelik olarak ‘Zeytin Dalı Harekatı’ başlatılmıştır. Harekatı yapan Türk Silahlı Kuvvetlerimize ilimizin maddi ve manevi desteğini bildirmek anlamında Şanlıurfa’mız genelinde tüm resmi kurum, ev ve iş yerlerimizde bağımsızlığımızın ve milli birliğimizin sembolü olan bayrağımızın asılmasının önemli olduğu görülmüştür. Tüm Şanlıurfa'lı hemşehrilerimizin bu konuya hassasiyetle yaklaşmasını ve desteğini bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar5

 • GÖRELE... 3 hafta önce Şikayet Et
  sayın valim bunları yok edin bir daha sesleri çıkmasın
  Cevapla
 • Viranşehir 3 hafta önce Şikayet Et
  Baş göz üstüne sayın valim Bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • arda 3 hafta önce Şikayet Et
  bravo helal olsun
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • mustafa 3 hafta önce Şikayet Et
  asarız tabiki şanlı bayrağımızı...ALLAH ordumuzu muhaffak etsin.ALLAH ordumuzu kefereye karşı galip getirsin AMİN.
  Cevapla Toplam 18 beğeni
 • GÖRELE... 3 hafta önce Şikayet Et
  sayın valim bunları temilettirin.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat