2018 İlkokul mezunu uzman erbaş - uzman çavuş alımları ne zaman?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görev yapmakta olan Jandarma Genel Komutanlığı en az ilkokul mezunu lojistik sınıfı uzman erbaş ve uzman çavuş alımı yapacak. Peki bu alımlar ne zaman yapılacak? Lojistik sınıfı için uzman erbaş ve uzman çavuş askeri personel alımı detayları belli oldu mu?

 • GİRİŞ19.02.2018 09:02
 • GÜNCELLEME19.02.2018 09:02
2018 İlkokul mezunu uzman erbaş - uzman çavuş alımları ne zaman?

Jandarma Genel Komutanlığı İçişleri Bakanlığı bünyesinde görev yapmaya başladıktan sonra binlerce ilkokul mezunu askeri personel alımları yapmaya başladı. Fakat ilkokul mezunu askeri personel için yaptığı bu alımlar sadece lojistik sınıfı için oldu. Bu yüzden 2018 yılında da Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu lojistik askeri personel sınıfında uzman erbaş ve uzman çavuş alımları gerçekleştirecektir. Peki Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş ve uzman çavuş askeri personel alımlarını ne zaman yapacak, detayları belli oldu mu? İşte ilkokul mezunlarını sevindirecek haber...

LOJİSTİK BÖLÜMÜ ASKERİ PERSONEL ALIMI

 

 

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görev yapmakta  olan Jandarma Genel Komutanlığı, lojistik bölümüne yani meslek sınıflı örneğin aşçı, berber, terzi, teknisyen, şöfor vb. gibi kadrolar için en az ilköğretim mezunu askeri personel alımı ne zaman yapılacak? Şu an için İçişleri Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığından konu hakkında bir duyuru gelmedi ancak alımların bu sene de devam etmesi beklenmektedir

DETAYLAR BELLİ OLDU MU?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görev yapmakta  olan Jandarma Genel Komutanlığı resmi sitesinde henüz bir bildiri yayımlanmadı. Fakat ilkokul mezunları için belirttiğimiz ilan açıldığında bilgi vereceğiz.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar29

 • Muhammed 8 saat önce Şikayet Et
  Ilk okul alim olsun lutfen
  Cevapla
 • Mehmet 10 saat önce Şikayet Et
  Bunun nezaman başlıyacak başvurusu ögrenebilirmiyim komutanım açık verirseniz ögrenirim
  Cevapla
 • Emin 14 saat önce Şikayet Et
  Ortaokul mezunları uzman çavuş olabilirmi lojistik istemiyorum cevap verirseniz sevinirim
  Cevapla
 • sedat 6 saat önce Şikayet Et
  Ortaokul mezunu olunuyor zaten ilk okula indirme olcak galiba burda deyisine gore
 • umut gökhan ateş 14 saat önce Şikayet Et
  gönderin bizi vatanımız için savaşalım tek bi canımız var oda vatan için veda olsun askerliğimi yapmışız sıra geldi şahadet şerbeti içmeye çıkardın ne olur gidelim o sözde bayraklarını indirelim türk bayrağımızı dikelim.
  Cevapla
 • vatan sever 1 gün önce Şikayet Et
  uzman çavuş olmak nereye başvuruyoruz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat