TSK’dan Afrin’de terör örgütlerine büyük darbe!

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütlerine büyük darbe vurdu.

 • GİRİŞ08.03.2018 21:48
 • GÜNCELLEME08.03.2018 23:58
TSK’dan Afrin’de terör örgütlerine büyük darbe!

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri ve Özgür Suriye Ordusu tarafından Afrin bölgesinde artan bir tempoda operasyonlara devam ediliyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından son günlerde bölgede yerleşim yerlerinin teker teker ele geçirilmesi ile büyük bir moral çöküntüye giren PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütleri verdikleri ağır kayıpların yanı sıra önemli oranda toprak da kaybetti.

TSK ve ÖSO ilerledikçe kaçmaya başlayan terör örgütlerinin yaşadığı panik ele geçirilen silah depoları da gün yüzüne çıktı. Teröristler, içinde çok sayıda silah ve binlerce hafif silah mühimmatı ile patlayıcı barındıran silah deposunu arkalarına bakmadan kaçarak TSK ve ÖSO’ya bıraktılar.

 

 

KAYNAKİHA

Yorumlar36

 • SADO 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu Amerikalılar gitmediği sürece bu topraklara huzur gelmez ya abd'liler bu topraklardan çıkacak yada abd'liler ile birlikte pyd ypg pkk daeş'in kellesi koparılacak
  Cevapla
 • hakan 1 hafta önce Şikayet Et
  Kaçarken de etek giyiyorlar
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Ahmet 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah mehmetçiklerimizin gazasını mübarek eylesin bütün çetinlikler karşısında çok büyük kolaylıklar versin her daim zaferlerle donatsın dualarımız sizlerle.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Atakan 1 hafta önce Şikayet Et
  Bizim adımız Türk gerekeni yaparız ezer geçeriz Allah'ın izniyle
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • israfil 1 hafta önce Şikayet Et
  aslanlar cikti yine meydana allah sizi korusun ins.. yuruyun aslanlar kim tutar sizi nebi sa.v min dedigi gibi yavas yuru ya hamza r.a yuruyusun olumu korkutuyor
  Cevapla Toplam 16 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat