CHP'li Yılmaz'ı şoka sokan soru! Dondu kaldı

Cehaletiyle alay konusu olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz çıktığı bir televizyon kanalında gelen sorular karşısında ne diyeceğini şaşırdı.

 • GİRİŞ13.03.2018 15:30
 • GÜNCELLEME13.03.2018 15:49
CHP'li Öztürk Yılmaz'ın canlı yayında 'zırhlı araç-telefon' imtihanı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, konuk olduğu programda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faaliyetleri için 'harcama' imasında bulundu. Devletin verdiği uçakla önce Kurultaya ardından referandum programına gitmemesi gerektiğini öne süren Yılmaz, Prof. Dr. Salih Yılmaz'ın yanıtlarına cevap veremedi.

KILIÇDAROĞLU'NUN ARABASI SORUSU ŞOKA SOKTU

Salih Yılmaz, 'Kılıçdaroğlu da kurultaya devletin verdiği araçla gitmiyor mu?' diye sorunca, 'bizim genel başkanın öyle bir şeyi yok, verdiler' yanıtını aldı.

CEP TELEFONU KİMİN?

Yayında cep telefonununa da bakan Öztürk Yılmaz, kendisine yöneltilen 'devletin cep telefonu hattını kullanıyorsunuz değil mi?' sorusuna da 'bu milletvekiline verilen hak' yanıtı verdi.

YENİ ŞAFAK

 

 

Etiketler

Yorumlar244

 • hknslh 4 gün önce Şikayet Et
  utanmadan sıkılmadan bize koyun diyorlar bide :)
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Vatandaş 4 gün önce Şikayet Et
  Böyle elemanlarla dünyaya kendimizi rezil etmişiz,yazık !
  Cevapla
 • Mustafa 4 gün önce Şikayet Et
  Salih hocam ağzına sağlık, bunların niyetini herkes biliyor aslında, Allah Türkiye yi bunların idare ettiği günleri nasip etmesin, Allah muhafaza..Muğla dan selamlar...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Metin gurbette 4 gün önce Şikayet Et
  Bakkın bunların asıl derdi Erdogana yaklasılmasını kolaylastırmak. ona birsey olursa dunyayı basınıza yıkarız. dua edinde birsey olmasın ayagına tas deydirmesin.
  Cevapla
 • Vatan 4 gün önce Şikayet Et
  Atatürkün mirası olan iş bankası hisselerinin bir kısmına parti hissedar değil mi? Oğlu musunuz kızı mısınız akrabası mısınız? İşinize gelince oluyor işinize gelmeyince olmaz. Diğer siyasi partiler de ticarete girsin o zaman. Neden kendinize sıfırdan bir parti kuramıyorsunuz? Çünki burada herşey hazır oylar kendiliğinden geliyor tam bir mirasyedi durumu.. Ara sıra çık meydana bir iki laf et devran dönsün ne güzel dünya. Mirasyedi ile çalışıp emek verip sahip olma arasındaki fark örneği.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat