Çiftlik Bank sahibi Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Soysal kimdir? Karısı...

Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın eşi Sıla Aydın'ı boşayıp kaçtı. Sıla Soysal kocasının ardından ifşalara başladı. Çiftlikbank'ın sahibi Mehmet Aydın karısını ocak ayında boşamış. Eşi Sıla Soysal 20 yaşında ve...

 • GİRİŞ17.03.2018 17:15
 • GÜNCELLEME17.03.2018 17:16
Çiftlik Bank sahibi Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Soysal kimdir? Karısı...

Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Soysal ve boşadığı ortaya çıkan eşi Sıla Soysal günün konusu oldu. Mehmet Soysal paraları da alıp firar ederken ayrıldığı karısı Sıla Aydın Soysal ortaya çıktı ve ifşalara başladı. Facebook hesabından Çiftlik Bank alacaklılarının mesajlarını yanıtsız bırakan Sıla Soysal, bir ajansa kayıtlı oyuncu olarak görülüyor. SPK raporlarına Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Soysal'ın hesabına milyon dolarlar gönderdiği yansımıştı. İşte Mehmet Aydın'ın boşayıp kaçtığı eşi Sıla Soysal ve onun ifşaları;

MEHMET AYDIN KİMDİR NEREYE KAÇTI?

Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın 27 yaşında adını Türkiye'nin en genç dolandırıcısı olarak yazdırdı. Kardeşi Fatih Aydın ile birlikte Çiflik Bank'ı kuran Mehmet Aydın, paraları toplayıp firar etti. Mehmet Aydın'ın Dubai'ye oradan da Uruguay'a kaçtı. Mehmet Aydın'ın tipine bakanlar onun nasıl bu kadar büyük bir vurgun yaptığına şaşıyor. Onlar da biri de ünlü sunucu Erhan Çelik. Bugün twitterdan 'Bu tipe para kaptıran herkesin tek tek tespit edilip seçme ve seçilme hakkı ellerinden alınsa yeridir' mesajını attı. Mehmet Aydın'a kananlardan biri de eşiydi.

 

 

MEHMET AYDIN'IN EŞİ SILA SOYSAL KİMDİR

Mehmet Aydın yurt dışına kaçmadan önce eşi Sıla Soysal'ı boşadı. Mehmet Aydın'ın firar ettiğini ortaya çıkması ile birlikte konuşmaya başlayan eski karısı Sıla Soysal ocak 208'de ayrıldıklarını açıkladı. 20 yaşında olan Sıla Soysal facebook hesabında kendisini bir ajansa kayıtlı oyuncu olarak gösteriyor.

HESABINA MİLYON DOLAR YATMIŞTI 

Mehmet Soysal Çiftlik Bank'tan topladığı paraların ilk postasını eşi Sıla Soysal'ın hesabına yatırmıştı. Şahsi hesap hareketlerini inceleyen SPK, Çiflik Bank parasının 1.7 milyon lirasının Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın'ın hesabına aktarıldığını, 6 milyon TL'nin de şirketle ilişkisi tespit edilemeyen bir şahsa verildiğini ortaya çıkarmıştı.

SILA AYDIN'IN BABASI PARAYA KONDU İDDİASI

Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın kayınpederinin eşinin hesabına yolladığı parala el koyduğunu iddia etmişti. Sıla Soysal ise böyle bir şey olmadığını iddia ederken 'Benim babam onu dolandırmış olsa babamın dehşet parası olurdu. Bunu bakanlar ya da devlet tarafındakiler kolaylıkla açıklığa kavuşturabilir. Ben de şikayetçi olacağım. Bu kadar insanın hakkını ödeyemem' dedi.

HESABINA MESAJ ATIYORLAR

Sıla Soysal facebook hesabında Mehmet Aydın'ın dolandırdığı kişilerin mesajlarıyla uğraşıyor. Soysal, 'Bana hakaret edenler çıkıyor, kötü konuşanlar çıkıyor. Herkes ulaşabildiği için bana yazıyor' diyerek dert yanıyor. İşte Sıla Aydın'ın anlattıkları;

OCAK 2018'DE BOŞANMA DAVASI

Benim evliliğim bitme noktasındaydı. Ocak 2018 itibarıyle boşanma davasının gerçekleştiğini söyleyebilirim. Şu an agabeyi (Fatih Aydın) ile birlikte Uruguay'a oradan da Dubai'ye kaçtıklarını biliyorum. Mehmet Aydın ile birlikte olsaydım onunla kaçardım.

Yorumlar42

 • Sahin55 16 saat önce Şikayet Et
  Bizim halkımız saf değil aslında. ..akılları sıra kısa yoldan kolay para kazanmak istediler. ..ama ava giderken avlandilar..MUSTAHAKTIR bu insanlara.
  Cevapla
 • naci 2 gün önce Şikayet Et
  Hoca Nasrettin in fıkrasındaki gibi kazanın dogurduguna inandiniz öldüğünde inanın
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • M.Keskin 2 gün önce Şikayet Et
  Harika tespit..Noktayı koymuşsunuz.
  Toplam 1 beğeni
 • Önder taşkiran 2 gün önce Şikayet Et
  Ya bir jet fadıl vardi milleti perisan etti hala yapiyor devlet te buna imkan taniyor
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Volkan 3 gün önce Şikayet Et
  Ulan bu tiple nasıl bu işi yapmış helal olsun ben buna 1 koyun bile teslim etmem Çobanlik bile yapamaz derim buna paraları kaptıranları çok merak ettim Çünkü koyundan farklarI yok
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • istanbullu 3 gün önce Şikayet Et
  eşinide bırakıp kaçmış
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat