Çiftlik Bank tabelaları söküldü! Kayyum atanıyor..

On binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan ve haklarında bir dizi suç duyurusu bulunan Çiftlik Bank'ın Bursa'nın İnegöl ilçesindeki çiftliğinde iki gece önce yaşanan gerginliğin ardından güvenlik tedbirleri artırılırken, yönetime kayyum atanacağı öğrenildi.

 • GİRİŞ14.03.2018 17:41
 • GÜNCELLEME14.03.2018 18:44
Çiftlik Bank tabelaları söküldü! Kayyum atanıyor..

Jandarma özel harekât (JÖH) ve İnegöl Jandarma Komutanlığı ekiplerince güvenliği sağlanan Sungurpaşa Mahallesi'ndeki büyükbaş hayvan tesisinde, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü veterinerleri tarafından hasar tespiti yapıldı, hayvanlar sağlık kontrolünden geçirildi.

Bakanlığın bütün Türkiye’de olduğu gibi İnegöl’deki Çiftlik Bank büyükbaş tesisine el koymasının ardından Çiftlik Bank tabelaları söküldü. Çiftlik Bank tesislerinin bulunduğu il ve ilçelerdeki başsavcılıklarca adli çalışmalar yapılmasının ardından İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca bütün Türkiye’deki tesislere kayyum tayin edileceği öğrenildi. 

 

 

Etiketler

Yorumlar16

 • abdu el kerim 3 gün önce Şikayet Et
  dombiliye helal olsun.. dünyanın en büyük sığır çiftliğini kurmuş...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • samsunlu 3 gün önce Şikayet Et
  gecende bi arkadasım 10.000 tl yatirdim 4.000 tl sini 6 ayda geri aldim dedi kardesim yakındır dedim bunlar dolandirici parani al alabilirsen dedik yok bişe olmaz ve sonunda patladı telefoblarima bakmiyor artik heeheh
  Cevapla
 • akif 3 gün önce Şikayet Et
  çocuğun hakkını yememek lazım, devasa tesisler kurdu hemde çok kısa sürede. marka değeri artmıştı bizim bu caddede bile 2 şubesi vardı, prosedürler mahvetti çıkan haberler bitirdi çiftlik üretim tesisleri ve dağıtım ağının maliyetleri toplanan paradan kat kat daha fazla, neyse yapacak bişey yok ithal ete devam
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Misafir 3 gün önce Şikayet Et
  Yanına bir iki hoca topla, milleti söğüşle. Jet Fadıl, Enver Ören gibi
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • maho 3 gün önce Şikayet Et
  enver ören kasıtlı batırıldı
 • hakan 3 gün önce Şikayet Et
  Şirket o kadar tesis kurdu hayvancılık üzerine yatırım yaptı ticaret bakanlığı naptı kurallar koyocağına, şirketin önünü komple kesti attı ilerlemesini durdurdu kim kaybetti ülke kaybetti.Şirket parasal yönden yapanlar adına aracılık yapamazmı yapar.Şirket zaten dolandırıcılık amacı gütse yakalancağı zamanki önlemleri alır sermayeyi isviçreye falan aktarır farklı şekillerde yapar bi şeyler.Böyle olması gerekmiyordu.Girşimcilerinin önü bıçak gibi kesilmesin piyasa kısıtlanmasın.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ali 3 gün önce Şikayet Et
  Adam uçmuş zevk sefa çekiyor. Düzgün biri olsaydı parayı alıp kaçmadı.
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat