Erdoğan: Attığım tweet sinir uçlarına dokundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Londra'da basın mensuplarına mülakat verdi. Gündeme ilişkin çok çarpıcı açıklamalarda bulunan Erdoğan, İsrail’e karşı uluslararası camianın ve İslam dünyasının kararlı tutum alamadığını söyledi.

Erdoğan: Attığım tweet sinir uçlarına dokundu
Erdoğan: Attığım tweet sinir uçlarına dokundu
GİRİŞ 17.05.2018 03:57 GÜNCELLEME 17.05.2018 05:12
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Akşam Gazetesi'nden Murat Kelkitlioğlu'nun haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in, Filistinlilere uyguladığı katliamla ilgili Arap Ligi ve İslam dünyasından gelen tepkileri ve Türkiye'nin kararlı tutumunu değerlendirdi.

ATTIĞIM TWEET SİNİR UÇLARINA DOKUNMUŞ OLMALI

 

 

Hamas'ı terör örgütü olarak görmediğini belirten Erdoğan, şunları söyledi: "Netenyahu'nun attığı tweet'e verdiğim cevap sinir uçlarına dokunmuş olmalı. Filistinlilerin direnişine destek çıkmamız bunları rahatsız ediyor. Ben bu çerçevede Hamas'ı bir terör örgütü olarak görmedim, görmüyorum.

İSRAİL İŞGALCİ DURUMUNDADIR

Hamas, Filistinlilerin işgal altındaki topraklarını kurtarmanın gayreti içindeki direniş hareketlerinden biridir. İsrail orada işgalci durumundadır. Sizlerle bu sohbetimizin hemen öncesinde burada, antisiyonist hahamlarla da görüştüm. Bunlar İsrail'in Siyonist olduğunu söylüyorlar.

Biz bunu söylediğimizde bazıları çıldırıyor. Görüştüğümüz hahamlar, bize karşı olmadıklarını söylüyorlar. ‘Siz Yahudiler ile Siyonistler arasındaki ayrımı iyi yapan bir lidersiniz' diyorlar." dedi

YORUMLAR 6
 • şalgam 10 ay önce Şikayet Et
  kökte filistinlilerle yahudiler kardeş diye biliyorum ikinci dünya savaşında almanyayla abd gizli anlaşdılar yahudilere soykırım yaptılar şimdi aynısı oluyor
  Cevapla
 • Gercegin Sesi 10 ay önce Şikayet Et
  Türkiye olarak ekonomik askeri ve demokratik olarak gelismek zorundayiz
  Cevapla
 • fatih berilğen 10 ay önce Şikayet Et
  Gelen zamlar da bizim sinir uçlarımıza dokunuyor.
  Cevapla
 • H.B.V 10 ay önce Şikayet Et
  Amerika ve İsrail işgalcidir.nokta
  Cevapla
 • cihat 10 ay önce Şikayet Et
  hepsi boş laf .....yaptırım yaptırım.yaptırım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Teröristler kutlama yaptı! Mermiler Türkiye'ye sıçradı!
HDP’ye Diyarbakır 'da soğuk duş