Nikah için evrak gönderdi! Başına gelmeyen kalmadı

Bursa’da 3 çocuk annesi Lütfiye S., 6 yıl önce evlenmek için tanıştığı kişiye nikah işlemleri için evrak gönderdikten sonra başına gelmeyen kalmadı.

Nikah için evrak gönderdi! Başına gelmeyen kalmadı
Nikah için evrak gönderdi! Başına gelmeyen kalmadı
GİRİŞ 27.05.2018 13:47 GÜNCELLEME 27.05.2018 13:48
Bu Habere 31 Yorum Yapılmış

Bursa’da 3 çocuk annesi Lütfiye S., 6 yıl önce evlenmek için tanıştığı kişiye nikah işlemleri için evrak gönderdikten 2 hafta sonra adına çok sayıda GSM hattının çıkarıldığını öğrendi. Ödenmeyen bazı faturalar nedeniyle icraya verildiğini belirten Lütfiye S., hala GSM şirketlerinin kendisini arayıp faturaları ödemezse icraya geleceklerini söylediklerini belirtti.

Merkez Nilüfer ilçesinde oturan Lütfiye S. (49), 2012 yılının Ocak ayında İstanbul'da yaşayan ve kendisini memur olarak tanıtan A.K. ile tanıştı. İkili bir süre sonra evlenmeye karar verdi. Lütfiye S. nikah işlemleri için A.K.'ye evraklarını gönderindi. Bu olaydan iki hafta sonra, adına GSM operatörlerinden çok sayıda hat alındığını öğrendi. Geçen zaman içinde de Lütfiye S.'nin adresine ödenmeyen faturalar için icradan uyarılar geldi. Lütfiye S. faturaların bazılarını ödemek zorunda kaldı.

PİSKOLOJİM BOZULDU

Nikah masasına oturup 8 ay evli kaldığı A.K., olayla ilgisinin bulunmadığını belirtirken, Lütfiye S. soluğu savcılıkta aldı, suç duyurusunda bulundu. Sözleşmelerdeki imzaların kendisine ait olmadığını belirten Lütfiye S., herhangi bir sonuç alamadı.

6 yıldır hala GSM şirketlerinin avukatlarının kendisini arayıp, icraya vereceklerini söylediğini belirten Lütfiye S., "Benim ve çocuklarımın psikolojisi bozuldu. Ne yapacağımı şaşırdım” dedi.
 

 

 

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 31
 • kırık kalp 11 ay önce Şikayet Et
  bu kadar cahil olmayın önce resmi nikah sonra çocuk yazık bizim topluma
  Cevapla
 • cahil 11 ay önce Şikayet Et
  ilkokul 2 çocukları senden güzel okur anlar
  Cevapla
 • Mehmet 11 ay önce Şikayet Et
  ikinci evliliği olduğunu anlamalısın...
  Cevapla
 • avukat 11 ay önce Şikayet Et
  Valla imza kendisine ait değilse diyil para vermek.üste para bile alır bu bayan.Yetkisiz imza kullanmak ciddi bir suçdur.Ayrica hatları açan bayi ciddi miktarda kadına para ödemeye mahkum kalabilir
  Cevapla
 • hasan hüseyin 11 ay önce Şikayet Et
  yardımcı olun o zaman yasal yolu varsa yazık değil mi bu garibana
  Cevapla
 • Gerçek Avukat :) 11 ay önce Şikayet Et
  daha değil yazmayı bilmiyorsun? sen nasıl avukatsın? :)
  Cevapla
 • irfan 11 ay önce Şikayet Et
  imzayı kim atmış bu kadarda olmaz
  Cevapla
 • Adalet 11 ay önce Şikayet Et
  Adaleeeeeeeeeeeeettttttttt uyan artık ne olur.
  Cevapla
 • ten 11 ay önce Şikayet Et
  ben mektupları postacıya geri gönderip, burada böyle biri yaşamıyor dedim. sonra gelen mektupları açmadan dizeledim. avukattan mektup gelince, 10€ taksitle ödeyebilirim dedim ve öyle anlaşma yaptık.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Fenerbahçe'den UEFA ve men açıklaması!
Zenginliğin böylesi...