Ceylan Özgül kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir?

Adnan Oktar'ın eski kediciklerinden olan Ceylan Özgül kimdir? Operasyona sevindiğini belirten ve 'Kediciklerle' ilgili sosyal medya üzerinden önemli bilgiler paylaşımlarda bulunan Ceylan Özgül kaç yaşındadır? İşte biyografisi ve hakkın merak edilenler...

Ceylan Özgül kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir?
Ceylan Özgül kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir?
GİRİŞ 13.07.2018 11:03 GÜNCELLEME 13.07.2018 11:06

Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar'a sabaha karşı dev operasyon başlatıldı. Adnan Oktar ve 235 kişi gözaltına alındı. Adnan Oktar'ın eski kediciklerinden olan Ceylan Özgül ise Oktar'ın gözaltına alınmasına çok sevindi. Peki Oktar'ın eski kediciklerinden olan Ceylan Özgül kimdir? 'Kediciklerle' ilgili sosyal medya üzerinden önemli bilgiler paylaşımlarda bulunan Ceylan Özgül kaç yaşındadır?

CEYLAN ÖZGÜL KİMDİR ?

 

27.08.1980 doğumlu olan Ceylan Özgül 38 yaşındadır. İstanbul Üniversitesinden mezun olan Ceylan Özgür yaşantısını İstanbul‘da sürdürmektedir. Daha önce Uğur Koleji’nde okumuştur. Son dönemlerde Adnan Oktar‘ın sohbetleri ile sıkça televizyon ekranlarında yer almış, daha sonra kendi isteği ile sohbet grubundan ayrıldığı belirtilmiştir

Babası elektrik mühendisi olan Ceylan Özgül, aslen Balıkesirli ve Ayvalık ilçesi Altınova nüfusuna kayıtlı.

ceylan-özgül-kimdir

İşte kedicikler hakkında yaptığı o açıklama:

Ceylan Özgül, sosyal medya hesabı üzerinden yapılan operasyonla alakalı "Bugün güneş daha bir güzel doğdu" paylaşımını yaptı.

Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri olarak söylüyorum, KEDİCİK kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem. Vitrinde masum görünen bu kadınların bir kısmı çift silahla geziyorlar. Türlü suçlara karıştıklarına şahidim.

kedicik

YORUMLAR 2
  • Kedihirsizi 4 gün önce Şikayet Et
    Savcilik lütfen göreve bu eski kedicik ne miyavliyo silah,suç filan.
    Cevapla
  • vatandaş 4 gün önce Şikayet Et
    bu kadını iyi incelemek gerekir. ingiliz ajanı olduğuna dair internette pek çok resim dolaşıyor.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Erdoğan türkü bitmeden konuşmasına başlamadı
-Çekip gideğim Hatice! -Nereye Ömer?