Pensilvanya'da 'Gülen'i iade edin' pankartları

Tam 2 yıl önce Türkiye'nin en uzun gecesini yaşanmasının başmimarı FETÖ lideri Gülen'in yaşadığı Pensilvanya semalarından ilginç bir görüntü yansıdı. Gülen'in malikanesinin üstünden geçen uçaklar, 'Gülen'i iade edin' yazılı pankartlar dalgalandırdı.

Pensilvanya'da 'Gülen'i iade edin' pankartları
Pensilvanya'da 'Gülen'i iade edin' pankartları
GİRİŞ 15.07.2018 21:13 GÜNCELLEME 15.07.2018 21:33
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

15 Temmuz hain darbe girişiminin mimarı FETÖ örgütünün elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki çiftliğin üstünde "Gülen’i iade edin" yazılı pankartlı uçaklar uçuyor.

15 Temmuz darbe girişinin ikinci yılında, teröristbaşı Gülen'in Pensilvanya'daki korunaklı çiftliğinin önünde protesto gösterilerinin düzenlenmesi bekleniyor.

 

 

Türkiye'nin 15 Temmuz'dan sonra ABD’den en önemli talebi FETÖ elebaşı Gülen’in Türkiye'ye iade edilmesi oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, darbe girişiminin ardından ABD yönetiminden Gülen’in iade edilmesini istedi. Bu süreçte Türkiye bir yandan Gülen’in iadesi için ilgili kanıtları ABD makamları ile paylaşırken, diğer yandan da ABD yönetimi ile doğrudan görüşmeler yapmaya başladı.

Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan deliller, toplu şekilde ABD'ye ulaştırılsa da, ABD her defasında Gülen'in iadesini yokuşa sürüyor...

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Var 10 ay önce Şikayet Et
    Allahın Laneti gelen papazının üzerine olsun
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Avrupa’da Müslüman düşmanlığı sistemleşti
Fatih Terim'e canlı yayında baskın!