Seri katille ilgili şok iddia! 14. kurban o mu?

Ordu'da gasp suçu nedeniyle gözaltına alındıktan sonra hakkında yapılan araştırmalar neticesinde en az 13 cinayetten sorumlu olduğu tespit edilen Mehmet Ali Çayıroğlu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İfadeler doğrultusunda soruşturmayı derinleştiren ekipler, Avluca Mahallesi’nde 7 Mart’ta kaybolan 80 yaşındaki Ayşe Şen ve köpeğinin 14'üncü kurban olabileceğini değerlendiriyor...

Seri katille ilgili şok iddia! 14. kurban o mu?
Seri katille ilgili şok iddia! 14. kurban o mu?
GİRİŞ 21.09.2018 06:35 GÜNCELLEME 25.09.2018 11:16
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Samsun’un Canik ilçesi Avluca Mahallesi’nde 7 Mart’ta 80 yaşındaki Ayşe Şen ve köpeğinin kaybolduğu jandarmaya bildirildi. Ekipler kayıp kadının bulunması için Avluca Mahallesi ve civar mahallelerde çalışmalara başladı. Ancak aradan geçen 7 aya rağmen yaşlı kadına ulaşılamadı. Yaşlı kadını arama çalışmalarına son verilirken, olayla ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. 13 kişiyi katlettiği için tutuklanan Mehmet Çayıroğlu’nun işlediği cinayetler arasında yer alan Samsun’un Terme ilçesi Özyurt Köyü’ndeki evlerinde çıkan yangında hayatını kaybeden anne Sevim Semiz ve kızları Emine Semiz ile Havva Güler’in cenazesine katıldığı iddia edildi.

Gazete Vatan'dan Çağdaş Ulus'un haberine göre; Köylülerin jandarmaya verdikleri ifadede Çayıroğlu’nu cenazede gördüklerini söylemesi şaşkınlık yaratırken, kayıp Ayşe Şen’in yeğeni Mahmut Taslak da jandarmaya verdiği ifadede, “Halam Samsun’un Canik ilçesi Avluca köyünden. Evinden ayrıldı bir daha da kendisinden haber alınamadı. Yanında köpek vardı, köpekte kayboldu. Üzerinde 6 ila 8 bin TL vardı. Kaybolduktan sonra son görüldüğü yerde Çayıroğlu’da bir evde kalmış. Köyün muhtarı Çayıroğlu’nu tanımış. Öldürülmüş olabilir, hiç bir yerde iz yok” dedi.

Bu ifadeler doğrultusunda seri katilin 14’üncü kurbanının Ayşe Şen olabileceğini değerlendiren ekipler, soruşturmayı bu yöne kaydırdı. Öte yandan Ünye Kapalı Cezaevi’nde bulunan Çayıroğlu’nun, güvenlik nedeniyle Trabzon Bahçecik Cezaevi’ne nakledildiği öğrenildi.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 10
 • ADANALI 11 ay önce Şikayet Et
  Bu mahluk canavar ve katli vaciptir.Hiç bir insani düşünceyi hak edemez.
  Cevapla
 • Gamzeli 11 ay önce Şikayet Et
  Allah. Belasını versin bunun. Gibi. Canilerin
  Cevapla
 • ali 11 ay önce Şikayet Et
  suç kesinleştikten sonra böylelerine toplumun şahid olacağı bir idam olmalıdır.
  Cevapla
 • Maserati 11 ay önce Şikayet Et
  Katilleri, canileri, tecavüzcüleri asmayalım besleyelim hukuk anlayışı ile katiller, it- uğursuz takımı aramızda dolaşıyor. İnsanlık düşmanlarına acımak topluma yapılan en büyük kötülüktür. Nerdeyse hastane sayısınca hapishane var bu ülkede. Hem de kale gibi, şato gibi dev maliyetli hapishaneler. Bunlara harcanan paraya yazık. Hala canileri asmayalım besleyelim diyen hukukçular var bu ülkede.
  Cevapla
 • Osmanlı1453 11 ay önce Şikayet Et
  Katilleri ben vurucam hepsini fişliyorum
  Cevapla
 • Vatansever 11 ay önce Şikayet Et
  Biz idamı talep ediyoruz ve davamızda sonuna kadar haklıyız. Çünkü kıssas da hayat vardır. Şüphesiz Yüce Allah her şeyi görüyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kuzey Irak'tan acı haber! 3 asker şehit
Evinin bahçesine bakın ne yaptı!