Savunma Sanayi İcra Komitesi'nde önemli kararlar!

Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısında, ülke sınırlarının güvencesi için sınır ötesinde harekatlarını başarıyla sürdüren güvenlik birimlerinin etkinliğini daha üst seviyeye çıkaran yerli ve milli sistemlere yenilerini eklemeye yönelik projeler gözden geçirilerek yeni kararlar alındı.

Savunma Sanayi İcra Komitesi'nde önemli kararlar!
Savunma Sanayi İcra Komitesi'nde önemli kararlar!
GİRİŞ 11.10.2018 19:04 GÜNCELLEME 11.10.2018 19:04
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısında, savunma sanayi ve teknolojilerini geliştirme, güçlendirme, destekleme ve ihracat amaçlı muhtelif yatırım ve iyileştirme faaliyetleri ile ilgili kararlar alındı.

Toplantıda, geliştirilmiş Atak Helikopteri projesinin başlatılması; muhtelif İHA/SİHA, deniz ve kara araçları, elektronik harp ve karıştırıcı sistemler, çeşitli akıllı mühimmat ve silah sistemlerinin geliştirilmesi ile güvenlik birimlerinin çeşitli ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik projeler değerlendirildi.

AYRINTILAR GELİYOR...

KAYNAK: AA
ETİKETLER
icra komitesi
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • cemil 10 ay önce Şikayet Et
    Bu icra kurullarinin aynisini Bilisim teknolojisi altyapısında göremiyoruz. Gorsek bile savunma saaniindeki gibi yerli milli sonuc alamiyoruz. Milli e-posta sistemi mesela. Savunma sanayi kadar kritik ama yok.
    Cevapla
  • Rizeli 10 ay önce Şikayet Et
    Helal durmak yok yola devam daha çok yolumuz var
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Sosyal medyayı sallayan Albayrak - Falcao videosu!
Kuzey Kore birden fazla füze fırlattı!