Şoke eden Kandil itirafları! 2 tecavüz 5 infaz…

Geçen temmuzda Irak'ın kuzeyindeki örgüt kamplarından kaçarak Şırnak'ın Silopi ilçesinde güvenlik güçlerine teslim olan K. Jinda (42) ve D. Delila (39) kod adlı kadın teröristlerin ifadeleri, PKK'nın elebaşılarından Murat Karayılan'ın sapık ilişkilerini ve infazlarını gözler önüne serdi.

Şoke eden Kandil itirafları! 2 tecavüz 5 infaz…
Şoke eden Kandil itirafları! 2 tecavüz 5 infaz…
GİRİŞ 12.10.2018 07:37 GÜNCELLEME 12.10.2018 07:53
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

İki kadın terörist, ifadelerinde Karayılan'ın her gün bir başka kadınla ve çocuk yaştaki kızlarla sapık isteklerini tatmin ettiğini, karşı koyanlar ya da tecavüzü anlatanların ise hemen infaz edildiğini anlattı. İtirafçı iki terörist Ocak 2017'de Bole kampını ziyaret eden Karayılan'ın Paperin ve Helin kod adlı terörist kızları yanına alıp 3 gün sonra kampa geri gönderdiğini, iki kızın Karayılan'ın kafalarına silah dayayarak kendilerine tecavüz ettiğini anlattıklarını söyledi.

Sabah'ın haberine göre; İtirafçı teröristler bu olaydan kısa süre sonra da Sara Tolhindan kod adlı Sakine Taş'ın da tecavüze direndiği için Karayılan tarafından odasında infaz edildiğini söyledi. İtirafçılar Karayılan'ın Şubat 2017'de Bole kampına giderek daha önce tecavüz ettiği Paperin Doğa kod adlı Torin Şevişoğlu, Helin Xweza kod adlı Megrican Atsız ile bu olayı kamptakilere anlatan Kahraman Kave ile Firaz Amed kod adlı Berzan İmdat'ı saçlarından tutup, kalabalığın önünde diz üstü yere çöktürdüğünü de anlattı. İddiaya göre Karayılan 70 teröristin önünde 'hakkımda konuşmanın cezası ölümdür' diye bağırdıktan sonra, belinden tabancasını çekip 4 genci başlarından vurdu. İtirafçı iki kadın terörist, infaz edilen 5 teröristi, tutuklu bulundukları cezaevinde ağlayarak fotoğraflarından teşhis etti. Örgütün 5 teröristin TSK'nın Kandil'e yönelik hava operasyonlarında öldüğünü öne sürerek, kendi infazlarını askerin üzerine attığı da belirlendi.

 

 

ETİKETLER
pkk terör örgütü
YAZDIR
YORUMLAR 11
 • bilo, 10 ay önce Şikayet Et
  Az bile yapmislar. Vataninda guven icinde oturmak varken daga cikanin sonu budur.
  Cevapla
 • Angaralı 10 ay önce Şikayet Et
  Zerdüşt ahlaksızlar
  Cevapla
 • Angaralı 10 ay önce Şikayet Et
  Beter olsunlar...
  Cevapla
 • vatandaş1453 10 ay önce Şikayet Et
  dağa çıkanlara müstehaktır, ne bekliyorlar dı ki,
  Cevapla
 • leventk 10 ay önce Şikayet Et
  ya ne olacaktı, bu ahmak gençler ne bekliyordu ki, ki onlar dinden imandan , merhametten vicdandan uzak cani ruhlu, zevklerine , rahatlarına düşkün ve bu ahmakları bu amaç doğrultusunda kullanan canilerdir... yapacakları da işte böyledir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Tüm çalışanları ilgilendiriyor! Herkes parasını alabilecek
Fırat Kalkanı Harekatı'nın 3. yıl dönümü