Bekçi alımı mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

Yazılı sınavın ardından mülakat sınavına katılan Bekçi adayları sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyor. Polis Akademisi tarafından 4 Kasım 2018’de mülakatları tamamlanan Bekçilik pozisyonu için araştırmalar sürüyor. Peki bekçi alımı mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

Bekçi alımı mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?
Bekçi alımı mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?
GİRİŞ 17.11.2018 06:59 GÜNCELLEME 17.11.2018 06:59
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Son dönemlerde yoğun başvuru yapılan bekçilik için mülakat aşaması 4 Kasım tarihinde sona erdi. Yazılı ve mülakat sınavına katılan adaylar sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlenmiş durumda. Yapılan fiziki mülakatta 72 metre uzunluğundaki parkuru en az 50 saniyede geçen adaylar, bu aşamanın ardından sözlü mülakata geçiş hakkı kazandı. Peki Polis Akademisi bekçilik mülakat sonuçlarını ne zaman açıklayacak? Kesin tarih verildi mi?

 

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK, SÜREÇ NASIL İŞLEYECEK?

Bekçilik için yazılı sınavın ardından fiziki ve sözlü mülakata giren adayların değerlendirilmesi yazılı ve mülakat tarih aralığı kadar kısa sürede bitmeyebilir. Değerlendirme işlemleri Bakanlık tarafına bildirildiği ve adayların incelemeleri yapıldığı için sonuçların açıklanması 1 aydan az bir süre içerisinde açıklanacağı öngörülüyor. Henüz Polis Akademisi tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat söz konusu açıklama yapıldığında bekçi mülakat sonuçlarını haber7.com üzerinden öğrenebilirsiniz.

 
YORUMLAR 3
 • şengü 1 gün önce Şikayet Et
  artık açıklansın neyi bekliyorsunuz
  Cevapla
 • Mehmet İyli MANİSA 4 gün önce Şikayet Et
  Bįran önce açıklansın isitiyoruz bu bizim elimizde olan birşey değil herşey sizin elinizde Hayırlısı ile bekliyoruz arz ederim
  Cevapla
 • Mehmet iyli manisa 4 gün önce Şikayet Et
  Nden bekliyorsunuz bu kadar insan işsiz bekliyor açıklayın sayın bakanım arz e derim
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Böyle hayal etmemişlerdi! Türkiye derslerini verdi
 Kaşıkçı'ya pıhtı ilacı enjekte edildi!