AK Partili başkanlara o film izletildi!

AK Parti, il başkanlarını 3 günlük kampa aldı. 7 bölge için kurulan 7 masada hem sahada yapılacak çalışmalar, hem de MHP ile ittifak ele alındı. AK Parti kaynakları, “Gün gün, saat saat illerimizin nasıl bir strateji uygulayacağını gözden geçirdik” dedi. Yapılan çalışmalar MHP ile de paylaşılacak.

AK Partili başkanlara o film izletildi!
AK Partili başkanlara o film izletildi!
GİRİŞ 13.01.2019 10:56 GÜNCELLEME 13.01.2019 10:57
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ''Seçimi teşkilat kazanır ya da teşkilat kaybeder. Teşkilat sağlam çalışacak. Yük üzerinizde'' mesajının aktarıldığı başkanlara, ''Seçimde nasıl bir kampanya yapmak lazım. AK Parti'nin en beğendiğiniz slogan ne?, En beğendiğiniz şarkı hangisi? Gençlere nasıl ulaşırız?'' gibi sorulara görüşlerini aktardılar. Verilen cevaplar rapor haline getirilip Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulacak. 

 

 

THİNK TANK İSTİŞARE

AK Parti kaynaklarından edinilen bilgiye göre 'think tank' modeliyle gerçekleşen masa toplantılarında başkanlara teşkilatın sahada görünür olması gerektiği talimatı verilirken şu hususlara dikkat çekildi: ''Mümkün olduğunca çok sayıda insanı bu çalışmanın içine katmak gerekiyor. Gerekirse tişörtünü giyip her mahalleye her yere girmek lazım. Sadece broşür dağıtmak anlamında değil. Akşamları özellikle partinin kuruluşundan beri gelen insanları da işin içine dahil ederek ev sohbetleri yapmak lazım. Herkesi sistemin içine sokup çalıştırmak lazım. O havayı şehirde vermek lazım.'' 

 

 

SANDIK GÖREVLİLERİYLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜN

Sandık bazlı çalışmanın öneminin de anlatıldığı toplantıda, il başkanlarına sandığa sızmalara karşı dikkat etmeleri gerektiği yönünde tavsiyeler ve öneriler de sıralandı. Onun için sandıkta görev yapacak ekip ile yüz yüze tanışmaları ve referanslara kadar bakmaları gerektiğine vurgu yapıldı.

SAATLİK ÇALIŞMA GÖZDEN GEÇİRİLDİ

1 Ocak’ta başlayan seçim takvimini kademeli bir şekilde yükselterek çalışmalara devam edeceklerini söyleyen AK Parti kaynakları, ''Önümüzdeki takvimde gün gün, saat saat hangi ilimiz nasıl bir strateji uygulayacak, hem genelde hem özelde nasıl bir çalışma yapacağız bunu gözden geçirdik'' dedi.

MHP İLE PAYLAŞILACAK

Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti ve MHP'nin teşkilat anlamında nasıl bir çalışma yapılacağını anlatan kaynaklar, ''Şu anda il başkanlarımız, MHP il başkanlarını ziyaret ediyor. Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun biçimde iki parti teşkilatları dayanışmalı bir şekilde çalışmalar yapacaklar. Biz parti olarak yapacağımız çalışmaları MHP ile paylaşacağız. Onların da katkı vereceği fikirleri karşılıklı paylaşacağız'' ifadelerini kullandı.  

'BİZİM ADIMIZ KRİZ' FİLMİ İZLETİLDİ

Kızılcahamam'da gerçekleştirilen il başkanları toplantısında başkanlara mahalli seçime yönelik bir film gösterildi. Filmin Sandra Bullock ile Billy Bob Thornton’un başrollerini paylaştığı 'Our Brand Is Crisis/Bizim Adımız Kriz' filmi olduğu öğrenildi.

Film ABD'li politika danışmanının Bolivya başkanına seçimleri tekrar kazanabilmesi için yardım edişini konu ediniyor. Bu film daha önce de MHP'nin Antalya’daki belediye başkanları toplantısında ‘31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine Yönelik İletişim Çalışmaları’ başlıklı sunumda örnek göstermişti. 

KAYNAK: YENİ ŞAFAK
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • maremer 1 hafta önce Şikayet Et
  bu film belki muhalefetin ne tür yollara sapabileceğini ifade etmek için gösterilebilir.
  Cevapla
 • cezmi 1 hafta önce Şikayet Et
  bunlara gerek yok ak parti açık ara önde çünkü muhalefet yok çok şükür
  Cevapla
 • Gurbetci 1 hafta önce Şikayet Et
  Nasil bunlara gerek yok. Sen akpli mhpli bbpli Vatan askiyla yanip tutusan vatan sefer olarak bu tur dersler kamplar toplantilar yapmazsan kotu gidisattan hatalardan daha basarili olabilmek icin elinden geleni yapmamis olursun. Boyle yapacaksinki halkta helal olsun diyip gozuyle gormus olacak.
  Cevapla
 • Gurbetci 1 hafta önce Şikayet Et
  Nasil gerek yokyaa. Su uyur dusman uyumaz. Tabiki toplantilar kamplar duzenlenmesi lazim. Basari ve basarisizliklarin derslerini cikarmak lazim. Bunun ne zarari olabilirki? Yan gelip gatarsa piyasayi sahte milliyetci darbeci ip partilere birakmis oluruz. Akp mhp elele
  Cevapla
 • huzur 1 hafta önce Şikayet Et
  Yiğidi öldür hakkını ver derler..adamlar gerçekten her alternatifi kullanarak var gücüyle çalışıyor. Muhalefet de boş işlerle uğraşsın dursun daha adaylarını tam halledemedi .
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Dışkı yiyen Prof. Celal Şengör'e o sözlerinden dolayı büyük tepki
Babasının gözaltına alındığını görünce bakın ne yaptı