Brüksel'de ajan alarmı! 250 Çin ve 200 Rus...

Avrupa Birliği Dış İlişkiler Servisi, Belçika’da yaşayan ve buraya gelen diplomat ve askerleri uyardı: Brüksel’de 250 Çin ve 200 Rus casusu var. Tespit edilen kafe ve restoranlara gitmeyin...

Brüksel'de ajan alarmı! 250 Çin ve 200 Rus...
Brüksel'de ajan alarmı! 250 Çin ve 200 Rus...
GİRİŞ 10.02.2019 18:42 GÜNCELLEME 10.02.2019 18:59
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

AB’nin Brüksel'de bulunan Avrupa Birliği Dış İlişkiler Servisi (EEAS) iç güvenlik hizmetinin verdiği istihbarat doğrultusunda Brüksel'de ajan alarmı çağrısı yaptı. EEAS, Brüksel’de yaşayan ve şehre gelen Avrupalı diplomatlar ve askeri yetkilileri Rus ve Çin istihbarat servislerinin casusluğuna karşı uyardı. Güvenlik servisi, hazırladığı raporda Brüksel'de yaklaşık 250 Çin ve 200 Rus casusu olduğunu belirtti.

 

 

ELÇİLİKLERDE ÇALIŞIYORLAR

Birçok diplomatın tercihi olan Avrupa Komisyonu'nun (Berlaymont) ana binası yakınındaki çok meşhur bir et restoranı ve EEAS servis binasına yürüme mesafesindeki ünlü bir kafe de dahil olmak üzere birçok mekana gitme konusunda uyarı yapıldı. 
İç güvenlik raporuna göre, Çin ve Rus istihbarat ajanları Brüksel'de öncelikle kendi ülkelerindeki elçiliklerde veya ticari temsilciliklerde çalışıyor. 

ETİKETLER
ajan alarmı
YAZDIR
YORUMLAR 12
 • galip 8 ay önce Şikayet Et
  onu bunu bilmem abd ve ab nin dünya insanlarına verdiği zararları ve yaptıkları katliamları kimse unutamaz
  Cevapla
 • Kuvvacı 8 ay önce Şikayet Et
  Belçika teröristlerin başkentidir.Adamlarda önlem alıyor.Gayet normal
  Cevapla
 • Enes 8 ay önce Şikayet Et
  Neden hitman ?
  Cevapla
 • hemmet 8 ay önce Şikayet Et
  Amerika ile ağız birliği yapmışçasına karalama kampanyalarına başladılar. Sökmez, hiç kâr etmez. Sizin komplo ve yalanlarınıza karnımız tok. Irakta kimyasal silah olduğu ve demokrasiyi getirmek için Amerika ile uydurduğunuz yalanlar hafızalarımızda kazınmış durumda. Artık sizlere hiç güven kalmadı.
  Cevapla
 • Made in cihna 8 ay önce Şikayet Et
  Cin Enperyalizlerin icini Kanser gibi sarmis Enperyalizler sasirmis artik.
  Cevapla
 • Hsn41 8 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkeleri siz tehdit olarak görüp sürekli üzerlerine oyunlar oynamasanız neden bu kadar çok casusa ihtiyaç duysunlar ki asıl kötülüğün başı ab ve abd dir
  Cevapla
 • Hacu 8 ay önce Şikayet Et
  Madem komunızm bu kadar güzel niye rus ve cınlıler 10 yıl gerıden takıp edıyır dunyayı. Neden asimilasyon politikaları var oralarda?
  Cevapla
 • cem 8 ay önce Şikayet Et
  Enperyalizler yilarca Dünyayi sömürdünüz iste sonunuz geldi Cin sizi Kansrgibi sardi cikmaz bir sokaktasiniz Enperyalizler.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD Dışişleri Bakanlığından yeni Barış Pınarı Harekatı açıklaması
MSB son rakamları açıkladı... İşte öldürülen terörist sayısı