AK Parti takip merkezi: Tek tek izlenecekler!

Vatandaşa verilen sözlerin tutulup tutulmadığını, ne kadarının gerçekleştirildiğini kontrol edecek olan AK Parti Genel Merkezi, ayrıca başkanların manifestoyu ne derece uyguladığına bakacak.

AK Parti takip merkezi: Tek tek izlenecekler!
AK Parti takip merkezi: Tek tek izlenecekler!
GİRİŞ 15.04.2019 09:07 GÜNCELLEME 15.04.2019 09:56
Bu Habere 18 Yorum Yapılmış

Seçimler öncesinde vatandaşa verilen vaatler ve AK Parti’nin manifestosundaki başlıklar yakından takip edilecek.

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatının ardından AK Parti Genel Merkezi belediye başkanlarının attığı her adımı yakından izleyecek. Bu kapsamda, belediye başkanlarının seçim öncesinde halka verdiği sözlerin gerçekleşip gerçekleştirmedikleri kontrol edilirken, manifestoda yer alan başlıkların ne kadarının uygulandığına da bakılacak.

MANİFESTOYA TAKİP

 

 

AK Parti’nin seçim manifestosunda yer alan parsel bazlı yoğunluk artışlarının önüne geçilmesi, kamu yararı gözetmeyen değişikliklere izin verilmemesi, yapılaşma ve imar durumu değişikliklerinin şeffaflaşması, temel altyapı sorunlarının tamamen çözüme kavuşturulması, şehirleri çarpık yapılaşma ve deprem riskinden arındırmaya yönelik adımlar yakından izlenecek. Ayrıca, her şehrin tarihini, hikâyesini ve dokusunu korumaya yönelik önlemler, çevreye duyarlı, geri dönüşümü önceleyen, doğaya ve şehirde yaşayan tüm canlılara saygılı şehirler, sosyal belediyecilik anlayışı, kadın, genç, yaşlı ve engellilere hizmet verecek şekilde geliştirilmesi gibi başlıklar genel merkez tarafından takip edilecek.

BAŞARILI HİZMETLER ÖRNEK GÖSTERİLECEK

Bu takip sonucunda belli aralıklarla, belediyelerin hizmetleri hakkından raporlar oluşturulacak. Başarılı belediye başkanlarının yapmış olduğu hizmetler diğer belediyelere örnek gösterilirken diğer belediyelerin de çalışmalarındaki eksikliklerin tamamlaması sağlanacak.

TÜRKİYE GAZETESİ

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 18
 • Kamil 3 ay önce Şikayet Et
  Bingöl neden sandık başına gitmedi iyice bir araştırılsın sandığa gitmeyen seçmenin büyük kısmı Ak Parti seçmendir sebep ne olursa olsun bdp seçmeni sandıkta oyunu kullanır hizmete bakmaz tek bir hedefi var devlete düşmanlıktır.
  Cevapla
 • Enes 3 ay önce Şikayet Et
  Reisin kredisini harcamaya yine devam edecekler.
  Cevapla
 • metin can 3 ay önce Şikayet Et
  akparti kendini bir kontrol etmeli. seçimde üyelerine müşahitlik görevi verdi. Ama üyelerin azımsanmayacak bir bölümü farklı parti ve görüşlerden olmasına rağmen akparti üyesi olmuş veya yapılmış.Bunların paylaşımları incelense hemen ortaya çıkar.
  Cevapla
 • Bingöl 3 ay önce Şikayet Et
  Maalesef doğrudur yakınan biliyorum aynı il başkanlığına müracaat eden 2 kişi görev alan seçimden sonra hdp ye oy verdiğini söylüyor görev almayan Ak Partiye oy veriyor.
  Cevapla
 • dedekorkut 3 ay önce Şikayet Et
  Çok iyi olur. Zira çok iyi biliyoruz dava adamlarının kenara itilip, ihalecilerin, çıkarcıların yer işgal ettiklerini... halk buna tepkili
  Cevapla
 • Kardes 3 ay önce Şikayet Et
  Tepkiyi kabul ediyorum. Alternatif CHP mi?
  Cevapla
 • akıncı 3 ay önce Şikayet Et
  hay Allah razı olsun. işte budur ya bunların yapılması lazım. şeffaflık güven ve istikrar için belediye başkanlarının takibi şart olmuştur. iş yapmayan halk ile meşgul olmayan belediyenin Ak Partide işi yok kardeşim.
  Cevapla
 • Damar 3 ay önce Şikayet Et
  Bos is kaybetmeden kiymet bilmedikden sonra
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erbil şehidi Osman Köse son yolculuğuna uğurlandı
Zamana yenik düştüler