Bilal Erdoğan: İsrail, Türkiye'den korkuyor!

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "İsrail, her geçen gün Filistin'deki kardeşlerimiz üzerindeki baskısını artırıyor mu? Artırıyor; çünkü Müslümanlığını bölünmüş görüyor. İsrail, bugün Türkiye'den korkuyor; çünkü 'İşin başında imam hatipli milliler var' diye korkuyor" dedi.

Bilal Erdoğan: İsrail, Türkiye'den korkuyor!
Bilal Erdoğan: İsrail, Türkiye'den korkuyor!
GİRİŞ 29.04.2019 15:06 GÜNCELLEME 29.04.2019 15:08
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Kayseri'de, İlim Yayma Cemiyeti tarafından Kadir Has Spor Salonu'nda 'Spor Şenliği' düzenlendi. Şenliğe Vali Şehmus Günaydın, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve öğrenciler katıldı.

 

 

Etkinlikteki konuşmasında İmam hatip mezunlarının, ümmet olmanın şuurunu en iyi anlaması gerekenler olduğunu belirten Erdoğan, "Bir imam hatip lisesi mezunu başka bir imam hatip lisesinin kardeşidir. Dünyanın dört bir yanında Müslümanlar zulüm altında inliyorlar mı? İsrail her geçen gün Filistin'deki kardeşlerimiz üzerindeki baskısını artırıyor mu? Artırıyor; çünkü Müslümanlığını bölünmüş görüyor. İsrail, bugün Türkiye'den korkuyor; çünkü 'İşin başında imam hatipli milliler var' diye korkuyor" dedi.

'ERDOĞAN'I NEDEN SEVİYORUZ?'

Konuşmasında ayrıca 'Recep Tayyip Erdoğan'ı neden seviyoruz?' diyen Erdoğan, sözlerine "Çünkü hayatını Allah rızası için yaşayıp, anlamlandırdığı için seviyoruz. O zaman bize düşen nedir? Bize düşen, hayatlarımızı Allah rızası için anlamlandırmaktır. Kolay değil. Çok çalışmak, cesur olmak gerekiyor" diye devam etti.
Bilal Erdoğan, "15 Temmuz gecesi yakaladığımız ruhu kaybetmeyeceğiz. 15 Temmuz gecesi bir zafer kazandık ama düşman uyur mu? Su uyur, düşman uyumaz. Düşman rahat duruyor mu? Hayır. Düşman pes etmiyorsa o zaman bizim görevimiz büyük, yükümüz ağır. Bütün hayatımızı o şehitlerin fedakarlığına yakışacak şekilde yaşamaya var mısınız? Dünyada zulüm var. Dünyada mazlum çok. Bunlara kim sahip çıkacak? Biz sahip çıkacağız. Biz sahip çıkmazsak kimse sahip çıkmayacak. Onun için Cumhurbaşkanı'mız size sahip çıkıyor. Onların dualarına 'amin' diyor" dedi. 

ETİKETLER
flistin Etnospor
YAZDIR
YORUMLAR 13
 • emekli 6 ay önce Şikayet Et
  israilin bir saatlik işi var fazla değil
  Cevapla
 • ufuk 6 ay önce Şikayet Et
  israil hava gücü çok fazla ilaveten nükleer güç. yan, bizden üstünler...
  Cevapla
 • gökhan ay 6 ay önce Şikayet Et
  İstanbulu patates soğan ile alanlara en güzel cevap tarım hamlesi yapıp patates soğanı ücretsiz dağıtmaktır.
  Cevapla
 • Mert 6 ay önce Şikayet Et
  yalniz israil degilö bvütün kafirler korkuyorlare kormalarindada haklilar cünkü nassil bir ecdatrlarin torunlari oldugumuzu cok iyi biliyorlar kafirler
  Cevapla
 • hedef alıyor 6 ay önce Şikayet Et
  yeterli sayıda ve güçte nükleer HIDROJEN bombası silahı ve adrese teslim imkanı olan kimseden korkmaz amerika rusya da dahil. hedef gösteriyor amerikaya şimdi bu müslüman ülkeyi kaosa boğ diye CIA ve başkan hemen harekete geçiyor.
  Cevapla
 • Bilal 6 ay önce Şikayet Et
  Korku olsaydı. Uluslararası sularda türk bayrakli. Mavimarmara gemisin de katliam yapmazlardi. . O zaman kinamak dışında ne yaptık. . Başka ülke olsaydı. Donanmayı yollar taş üstünde taş birakmazdi. .
  Cevapla
 • ugur Mustafa 6 ay önce Şikayet Et
  Eee.... Rusya niye birșey yapamadi o zaman israile?
  Cevapla
 • abdullah 6 ay önce Şikayet Et
  Sanki uluslararasi mahkemeler ve kamuoyu bizi haklı gördü ve tazminat vs.sözkonusu oldu
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD tehdit etmişti! Türkiye'den çok net S-400 resti...
Millet İttifakı dağılıyor mu? CHP'den cevap geldi