Binali Yıldırım: Dört bir yandan üzerimize geliyorlar

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçimlerle ilgili yaptığı açıklamada, "Dünyanın her tarafından aynen Gezi kalkışması gibi maalesef üzerimize geliyorlar. Ne yaparsa yapsınlar, bu güne kadar bu millet her türlü oyunu bozmasını bilmiştir." dedi.

Binali Yıldırım: Dört bir yandan üzerimize geliyorlar
Binali Yıldırım: Dört bir yandan üzerimize geliyorlar
GİRİŞ 09.05.2019 21:23 GÜNCELLEME 09.05.2019 21:23
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Pendik'te Sanayici ve İş Adamlarıyla düzenlenen iftar yemeğinde konuştu. Yıldırım, "Bu seçimler vesilesiyle gördük ki, çok dostumuz var. Dünyanın her tarafından aynen Gezi kalkışması gibi malesef üzerimize geliyorlar. Ne yaparsa yapsınlar, bu güne kadar bu millet her türlü oyunu bozmasını bilmiştir, ülkesi ve milleti için birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmiştir. Ben ülkeme ve milletime güveniyorum." ifadelerini kullandı.

'MİLLETİM BANA NE GÖREV VERİRSE ONU YAPMAYA GAYRET EDECEĞİM'

İşte Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları:

Marmaray'ı, Avrasya Tüneli'ni, Osmangazi Köprüsü'nü, Hızlı Treni'i, yolları, trenleri, havalimanlarını yaparken hep kafamdaki düşünce halka hizmet Hak'ka hizmet olmuştur. Bundan sonra da aynı anlayış ve titizlikle milletim bana ne yetki ve görev verirse onu yapmaya gayret edeceğim. Sizler ülkemizin üreten, ülkemizin kalkınması için, refahı için akıl teri, alın teri döken insanlarsınız. Siz ürettiklerinizle ülkemizin refahının daha da artmasına vesile oluyorsunuz. İnsanlara iş, aş sağlıyorsunuz. Yaptığınız iş çok ama çok kutsaldır. Sizleri tebrik ediyorum.

'DÜNYANIN HER TARAFINDAN MAALESEF ÜZERİMİZE GELİYORLAR'

Önümüzdeki dönemde hep birlikte gayret edeceğiz. Bu seçimler vesilesiyle gördük ki, çok dostumuz var. Dünyanın her tarafından aynen Gezi kalkışması gibi malesef üzerimize geliyorlar. Ne yaparsa yapsınlar, bu güne kadar bu millet her türlü oyunu bozmasını bilmiştir, ülkesi ve milleti için birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmiştir. Ben ülkeme ve milletime güveniyorum. Bu duygu düşüncelerle bir kez daha Ramazanınızı tebrik ediyorum. Rabbim nice Ramazanlara, bayramlara ülkemizi, milletimizi ulaştırsın diyorum. 

YORUMLAR 8
 • vatandaş. 5 ay önce Şikayet Et
  durmak yok gelişmeye ilerlemeye hastanelere metrolara köprülere nükleer sanrallere yünellere üniversitelere uydulara tankına topuna helikopterine füzelerine iha lara sihalara terörle teröristlerle mücadeleye devam inş.
  Cevapla
 • Albastı 5 ay önce Şikayet Et
  O pusuya yatmış çakallara fırsat vermeyeceğiz.
  Cevapla
 • subutay 5 ay önce Şikayet Et
  Bunlara fırsat vermeyeceğiz seni İBB ye başkan yapacağız
  Cevapla
 • Gökhan 5 ay önce Şikayet Et
  Seni İBB ye Başkan yapacağız
  Cevapla
 • Ahmet 5 ay önce Şikayet Et
  Vatanımızın düşmanları olan emperyalistlerin desteği ile gezi tipi ihanet oluşumları tertipleyenlere milletimiz asla izin vermeyecektir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Tokyo'da şov başladı! Hayran bıraktılar...
Erdoğan açıkladı: Putin, 'Biz bunları kesinlikle atarız' dedi