AK Parti'den 'ortak yayın' açıklaması! 6 madde...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun katılacağı ortak canlı yayın konusunda usul ve esaslara ilişkin müzakerelerin yapıldığını belirterek, "6 madde ile sınırları çizilmiş ve imza altına alınmıştır." ifadelerini kullandı.

AK Parti'den 'ortak yayın' açıklaması! 6 madde...
AK Parti'den 'ortak yayın' açıklaması! 6 madde...
GİRİŞ 13.06.2019 14:47 GÜNCELLEME 13.06.2019 15:13
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Ünal, CHP Adayı Ekrem İmamoğlu'nun, Binali Yıldırım'ın canlı yayın öncesinde soruları istediği iddialarına ilişkin Twitter'dan yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

 

 

"Binali Yıldırım soruları istemiş.' yalanı, 'Mahir Ünal teklif etmiş.' şekline dönüştürüldüğü için bu açıklamayı yapma gereği doğmuştur. Ortak canlı yayın konusunda usul ve esaslara ilişkin müzakereler yapılmıştır, 6 madde ile sınırları çizilmiş ve imza altına alınmıştır. Ortak bir basın açıklaması ile kamuoyuna duyurulmuş ve artık inisiyatifin moderatörde olduğu vurgusu yapılmıştır.

Aynı gün CHP adayının Sayın Binali Yıldırım'a karşı kullandığı çirkin ifadeleri için kamuoyu özür beklerken, Ordu Valisi'ne yaptığı hakaretini örtme yöntemini burada da tercih etmiştir. İsmimin bu yalanın bir parçası haline getirilmesini reddediyorum. CHP adayının söylediği şeyleri söylememiş gibi davranmasını ve gerçeği tahrif etmesini kamuoyunun takdirine sunuyorum. Özür dilemek erdem, bu sorumluluktan kaçmak basitliktir."

 

 

KAYNAK: AA
ETİKETLER
AK PARTİ ortak yayın
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • C.Türk 3 ay önce Şikayet Et
    Türk Valisine ,Polisine küfür eden ,Hakaret eden Hırsız,ı İzlemeyeceğiz?.
    Cevapla
  • TespiT 3 ay önce Şikayet Et
    kılavuzu ve azmettiricisi pensilvanyadaki siyonist papazın olduğu bir dhkp-CHPkk lının ağzından da yalan, iftira ve küfürden başka ne çıkar?
    Cevapla
DİĞER HABERLER
'Türkiye S-400'leri bize karşı kullanacak'! Rusya'dan kritik açıklama
255 yıl önce yapıldı: Binlerce kişi izlemek için akın etti!