Belediyeden İSMEK ile ilgili önemli açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden, belediyenin yaygın eğitim organizasyonu İSMEK'in öğretmenlerine hitaben bir açıklama yayınlandı. Açıklamada, ihale süreçleriyle ilgili dosyanın tamamlanmasının ardından, öğretmenlerin yeni sözleşmeyle ilgili davet edileceği belirtildi.

Belediyeden İSMEK ile ilgili önemli açıklama
Belediyeden İSMEK ile ilgili önemli açıklama
GİRİŞ 26.06.2019 23:02 GÜNCELLEME 27.06.2019 10:42
Bu Habere 24 Yorum Yapılmış

İSMEK öğretmenlerine hitaben yapılan açıklamada, şirketin İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile sözleşmesinin 30 Haziran 2019'da sona ereceği belirtilirken, yenilenen seçim nedeniyle yeni ihaleye çıkılamadığı ifade edildi.

 

 

Açıklamada, ihale süreçleriyle ilgili dosyanın tamamlanmasının ardından belediyenin öğretmenleri yeni sözleşme için davet edeceği duyuruldu.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

 

 

Değerli İSMEK öğretmenleri;

31 Mart seçimlerinde ortaya çıkan durum,arkasından itiraz süreçleri  ve yenilenen seçimlerden dolayı maalesef hizmet alım ihalesine çıkılamamış ve yeni yönetimin oluşmasını beklemek zorunluğu doğmuştur. Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğümüz, ihale süreçleri devam eden dosyanın tamamlanmasının ardından siz değerli öğretmenlerimizi bilgilendirerek yeni sözleşme için davet edecektir. 30 Haziran’da sözleşme sona ereceğinden dolayı sizlere bu duyuru yapılması zorunluluğu hissedilmiştir. Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğümüz tarafından sizlere süreçle ilgili gerekli bilgi verilecektir.

YORUMLAR 24
 • ismek parttime 1 ay önce Şikayet Et
  iSMEK te 1 yıldır öğretmenim .100 kişi yazılı,sözlü sınavlara ve ayrıca mülakatlara girdik ,3 kişi aldılar .Torpilim falan yok,öyle yazanlar var sosyal medyada .Öğrenciler ders bitiminde online olarak öğretmenleri denetlerler ve %100 memnuniyet oranım bulunmakta.iSMEK hem mesleki eğitim ,hem hobi hemde sosyal terapi merkezidir.Şu anda 2500 öğretmen belirsizlik içinde bekliyor ,değersiz hissediyor kendilerini . Recep tayyip erdoğanın kurduğu bir kurum burası ve bir an önce bize sahip çıkılmasını istiyoruz.
  Cevapla
 • EbuSaid 1 ay önce Şikayet Et
  Mitonomik Ekrem senaryo gereği çalışıyor gibi yapmak zorunda. Sam amcanın kuklacilari oryantasyonda öyle buyurmuşlar. Omuzundan çekiştiren elin sahipleri onu başkan yapmak için her türlü oyunu munafikane yapacak. İslam yükselişe geçince kâfir munafiga kafirane hareketler de munafikane hareketlere dönüşür. Toplumu kutuplastiran gezi mafyası şimdi gerginlikten mütedeyyin kesimi mesul tutuyor.
  Cevapla
 • yiğido 1 ay önce Şikayet Et
  dhkpc li imansızoğlu ve pkk lı canan bunların başpiskopaz liderleri kılıçdaroğlu adına chp ye oy vere her ne kanat dan insan olursa olsun istanbula yaptığınız ihanetden sorumlusunuz. Allah cc yüzünüzü güldürmesin. 5 yıl boyunca ah vah la geçiresiniz.
  Cevapla
 • gökhan ay 1 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkenin başbakanı imamoğlu değil,reisdir.chp nin pkk chp gibi kadrolaşmasına sonuna kadar engel olunmalıdır.
  Cevapla
 • Reis Hürdolaş 1 ay önce Şikayet Et
  Zan edersem part time hocaların sözleşmesi bitti. Taşoranda tüm zamanlı kadroya geçen hocalar görevlerine devam ediyor. Her yıl bu ihale yapılır ve part time çalışanlarla sözleşme yenilenir.
  Cevapla
 • İsmek 1 ay önce Şikayet Et
  3 senede 1 sözleşme yenilenir. Çünkü İsmek'te çok eskiden beridir bir kadro durumu yoktu. Geçen sene full time çalışan öğretmenler İsper'e bağlandı ve part time öğretmenler sözleşmeleri devam ettiği için İsper e alınmadı.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Savaş uçakları TSK konvoyuna saldırdı, vurdular! Türkiye'den açıklama
19 Ağustos Günün Önemli Gelişmeleri