Öldü sanıldı, cenazesi bile yapıldı! 37 gün sonra ilk kez görüntülendi

İstanbul Beşiktaş’ta makas atma nedeniyle meydana gelen kazada 3’ü çocuk 4 kişi ölmüştü. Kazadan günler sonra akıllara durgunluk veren bir olay yaşanmıştı. Kazada öldüğü sanılan 9 yaşındaki Hiranur'un yaşadığı, ölenin ise yoğun bakımda olduğu söylenen 9 yaşındaki Gülnur olduğu ortaya çıkmıştı. Sağlık durumu iyiye giden Hiranur, yoğun bakımdan çıktı.

GİRİŞ 17.07.2019 12:45 GÜNCELLEME 17.07.2019 13:27
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

İstanbul Beşiktaş'ta 9 Haziran günü TEM otoyolunda makas atan trafik magandaları nedeniyle meydana gelen kazada 3’ü çocuk 4 kişi hayatını kaybetti, 10 kişi de yaralandı. Kazada anne Seyhan Özçelik ile çocukları Hiranur (9) ve Musap'ın (8) öldüğü açıklandı. Diğer ölen kişi ise sürücü Nurullah Eray'ın oğlu 8 yaşındaki Yusuf Eray'dı. Cenazeler Muş ve Bitlis'te toprağa verildi. Gülnur Eray da (9) kazada ağır yaralanıp hastaneye kaldırıldığı bildirilmişti.

 

 

Baba Nurullah Eray, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören kızı Gülnur Eray’ın uyandığı haberi üzerine hastaneye koştu. Küçük kızı gören baba Nurullah Eray, hastanede yatan kızın öldü diye torağa verildiği sanılan yeğeni Hiranur Özçelik olduğunu, hayatını kaybedenin ise aslında Gülnur Eray olduğunu anladı. 

Sağlık durumu iyiye giden 9 yaşındaki Hiranur, Ümraniye Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi gördüğü yoğun bakımdan çıktı. Yoğun bakımdan çıkan küçük kız ilk kez görüntülendi. 

 

 

YORUMLAR 4
 • Sevgi 6 ay önce Şikayet Et
  Çok üzüldüm çocuğun haline. Allah belasını versin bu magandaların. Acilen bunlarla ilgili yasa çıkarılmalı. Trafikte sıfır çizen, takip mesafesini korumayan, mobeselerin olmadığı yerde kırmızı ışıkta geçen vb. türlü ihlaller için çok ağır cezalar getirilmeli. Zaten bence ülkemizin en büyük eksiklerindem biri cezaların yetersiz oluşu. Her anlamda.
  Cevapla
 • blob 6 ay önce Şikayet Et
  ne? hiç bir şey anlamadım.
  Cevapla
 • Eyvallah 6 ay önce Şikayet Et
  Rabbim acil şifalar versin , bu makas atanlara ve diğer trafikte terör estirelere devletin çok caydırıcı ağır cezalar vermesi lazım.
  Cevapla
 • hakan 6 ay önce Şikayet Et
  Allah (cc) şifa versin...
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Türkiye, Libya'daki tüm denklemi değiştirdi! Hafter'in eli zayıfladı
BAE kime hizmet ediyor? Müslüman coğrafyasındaki çatışmaların ardında BAE mi var?