Eminönü’nde sular altında kalmışlardı! Böyle görüntülendiler...

Eminönü Yeraltı Çarşısı’nda şiddetli yağışla sular altında kalan ayakkabılar Yenikapı miting alanına serilerek kurumaya bırakıldı. Kurmaya bırakılan ürünler drone ile havadan görüntülendi.

GİRİŞ 19.08.2019 12:07 GÜNCELLEME 19.08.2019 13:13
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

İstanbul'da önceki gün etkili olan şiddetli yağışla birlikte başta Eminönü yeraltı Çarşısı olmak üzere birçok noktada su baskınları yaşanmıştı. Çarşı esnafından Zafer Yavuz, sular altından kurtardığı ürünlerini Yenikapı miting alanında sererek kurumaya bıraktı.

 

 

“BİNE YAKIN AYAKKABIMIZ VAR”

Ayakkabıları kurumaya bırakan iş yeri sahibi Zafer Yavuz, “Biz buraya ayakkabılarımızı kurutmak ve zararımızın boyutunu görmek için geldik. Ayakkabılarımız kuruduğunda kurtarabildiğimiz ürünlere bakacağız. Kurtarabildiğimiz ürünleri temizleyip bir deformasyon var ya da bozulma var mı diye kontrol ettikten sonra satışa tekrar sunulur hale getirmeye çalışacağız. Bin taneye yakın ayakkabımız var. Son 3 gün üzerinden baktığınızda zarar baya büyük” diye konuştu.

 

 

Yan yana serilen ürünler drone ile havadan görüntülendi.

YAZDIR
YORUMLAR 11
 • Mustafa 6 ay önce Şikayet Et
  chp'nin belediyecilik anlayışı bundan 25 yıl öncede aynıydı, çöp dağları, susuzluk, felaketin her türlüsü, chp hizmet kafasında değil ve hiç de hizmet kafasında olmayacak.
  Cevapla
 • Asım 6 ay önce Şikayet Et
  imamoğlu da nöbet beklesin. Bari bir işe yarar.
  Cevapla
 • Asd 6 ay önce Şikayet Et
  iamamoğluna çakıl teslim edilmez.
  Cevapla
 • Erhan 6 ay önce Şikayet Et
  Arefe günü o bölgede ailece alışverişe çıktım gözlemlediğim birşeyi belediyeye sunmak istedim o bölgede güvenlik amaçlı çöp bidonları koyulmamış millet çöpü yollara atıyor kağıt parçaları poşetler mazgalları tıkıyor ve o yaya alt geçidinde bebek arabaları ve engelliler için geçit Yok öyleki iskele ve otobüs durağı hatta Galata köprüsüne geçilemiyor
  Cevapla
 • blob 6 ay önce Şikayet Et
  sonra bir şey olmamış gibi satacaksınız galiba
  Cevapla
 • Alper46 6 ay önce Şikayet Et
  İnamoğlu sözünü tuttu galiba yenikapıya arabalar değil ama çalışmayıp milletin mallarını sergiledi yenikapıda
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Esed’e Rus kalkanı
İran sınırında korona alarmı