Seçil öğretmeni hedef aldılar! Türkiye ayağa kalktı

Şırnak'ta öğretmenlik yapan Seçil Yıldız, 29 Ekim'de minik öğrencileriyle birlikte Türk bayrakları eşliğinde yüreklere dokunan bir gösteri yaparken, terör örgütü PKK sempatizanı kişiler sosyal medya üzerinden Seçil öğretmenin videosunu paylaşarak hedef göstermeye çalıştı.

GİRİŞ 02.11.2019 15:01 GÜNCELLEME 04.11.2019 10:33
Bu Habere 150 Yorum Yapılmış

Cumhuriyetin kuruluş yıldönümünde öğrencileri ile birlikte Türk bayraklarıyla olağan bir şekilde kutlama yapan Seçil öğretmenin videosu büyük bir beğeni toplarken, bu görüntülere tahammülü olmayan terör örgütü yandaşları sosyal medya üzerinden harekete geçti. Terörist yandaşları Twitter'dan söz konusu videoyu ve Seçil öğretmeni adeta afişe edercesine kişisel bilgilerini paylaşıp hedef göstermeye kalktı. 

 

 

TÜRKİYE SEÇİL ÖĞRETMENE SAHİP ÇIKTI

Yaşanan bu hadisenin ardından hedef gösteren profillere büyük tepki gösterilirken, terör yanlısı sosyal medya teröristleri ise korkudan hesaplarını kapatmak zorunda kaldı.

NEŞE ÖĞRETMENİ UNUTMADIK

Neşe Alten, 1 Ocak 1972 tarihinde Tekirdağ'ın Şarköy İlçesi'nde doğdu. İlk ve ortaokul eğitiminden sonra, Sinop Öğretmen Lisesi'ne gitti. Ardından Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi'ni kazandı. 2 temmuz 1993 tarihinde Diyarbakır'ın Bismil İlçesi, Çavuşlu Köyü İlkokulu'nda öğretmenliğe başladı. Neşe Alten, 26 ekim 1993 gecesi daha 25 günlük öğretmenken, PKK terör örgütü tarafından babası Hasan Alten ile birlikte 21 yaşındayken şehit edildi.

PKK'lı teröristler tarafından 1993 yılında daha henüz 25 günlük öğretmenken şehit edilen Neşe Alten
 

 

YORUMLAR 150
 • E. T 2 ay önce Şikayet Et
  Eyy uyuyan Türkiye doğunun %70 i öz be öz Türktür Türkmendir ama 100 yıldır kürtleştirilmiş ve araplaştırılmıştır Bu gerçeği ortaya çıkarmanın vakti gelmiştir.
  Cevapla
 • Demir bilek 2 ay önce Şikayet Et
  Yazıkki bu zihniyetlerşehirlerde yaşayıp bu ülkenin ekmeğini yiyip kalleşlık yapıyorlar
  Cevapla
 • TAVİZ YOK 2 ay önce Şikayet Et
  Eğer bu tür tehditlere boyun eğersek asla terörü bitiremeyiz. Bu teröristlerden hesap sormak devletin görevi
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Bu tehdit mesajlarını atanları terör sempatizanları öldürsün devlet yoksa gözgöre göre ALLAH korusun öğretmenimiz şehit edecekler bir an önce böyle mahluklar imha edilmeli
  Cevapla
 • hasan 2 ay önce Şikayet Et
  Biz doğuda mesleğimizi yapamaz hatta yaşayamazken batıda kürtler ellerini kollarını sallayarak geziyor ne saçma bir şeydir bu
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Sayı giderek artıyor... Ölümcül virüs alarmı!
Ünlü komedyen 'ılımlı Müslüman' tabiriyle böyle dalga geçti