Bakan Selçuk, Barış Manço'nun izin belgesini paylaştı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından Barış Manço'nun izin belgesini paylaşarak, "Türkiye'ye gelmek üzere 17 gün izin istemişsin Milli Eğitim Bakanlığından, keşke hayatta olsan da bütün dünyayı gezebilmen için uzun ve keyifli bir imza atsam" ifadelerini kullandı.

Bakan Selçuk, Barış Manço'nun izin belgesini paylaştı
Bakan Selçuk, Barış Manço'nun izin belgesini paylaştı
GİRİŞ 02.01.2020 21:12 GÜNCELLEME 02.01.2020 21:29
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Milli Eğitim Bakanı Ziya SelçukBarış Manço'nun, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bursuyla dövizsiz özel öğrenci statüsünde Belçika Liege Güzel Sanatlar Akademisinde öğrenim görürken 27 Kasım 1968'de Türkiye'ye gelmek için aldığı izin belgesini sosyal medya hesabından paylaştı.

 

 

Bakan Selçuk, Barış Manço'nun doğum günü olan 2 Ocak'ta Twitter'dan paylaştığı mesajında, "Türkiye'ye gelmek üzere 17 gün izin istemişsin Milli Eğitim Bakanlığından, keşke hayatta olsan da bütün dünyayı gezebilmen için uzun ve keyifli bir imza atsam. Şad ol Barış Manço, Türkiye hala yediden yetmişe seninle." ifadesini kullandı.

 

 

KAYNAK: AA
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Merve 1 ay önce Şikayet Et
    Keşkelerden önce önünüzdeki işlere baksanız daha iyi olur Bakan Bey, gençlik gitti gidiyor.İlk olarak da Tarih derslerinin seçmeli olması ile yitirilen tarih bilincine yönelmenizi tavsiye ederim.
    Cevapla
  • VUSLAT 1 ay önce Şikayet Et
    İyiki vardın Barış.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
28 Şubat’ta ordudaki FETÖ’cüler değil muhafazakar subaylar hedef alındı
Tam - 53 derece! Elma ile yaptığına şaşıracaksınız (Bi' acayip haberler 17 Şubat)