Koronavirüse rağmen toplanıp asker uğurladılar

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen asker uğurlama törenlerinde koronavirüs salgını riskinin artabileceği uyarısına rağmen İstanbul’un çeşitli noktalarında toplanan gençler, konvoy halinde trafiğe çıktı. Tünel ve caddelerde uğurlama yapan grup, o anları sosyal medyadan paylaştı.

GİRİŞ 23.03.2020 09:10 GÜNCELLEME 23.03.2020 09:11
Bu Habere 67 Yorum Yapılmış

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen asker uğurlama törenlerinde koronavirüs salgını riskinin artabileceği uyarısına rağmen İstanbul’un çeşitli noktalarında bir grup genç, arkadaşlarını askere uğurlamak için dün ve önceki gün akşam saatlerinde sokak aralarında toplandı.

 

 

Koronavirüs tedbirlerine aldırış etmeyen gençler, yüksek sesli müziklerle kendi aralarında eğlenmeye başladı. Uzmanların ve yetkililerin “sokağa çıkmayın” çağrısına rağmen toplanan gençler asker uğurladı.

Konvoy halinde tünele girdiler

 

 

Bununla da yetinmeyen gençler ardından araçlara binerek konvoy halinde yola çıktı. Sokak ve caddelerde yüksek sesli müzikler çalan gençler, ardından Kağıthane-Piyalepaşa Tüneline girdi. Burada kornalarla basarak ve trafiği yavaşlatarak rahatsızlık veren grup o anları kaydedip bir de sosyal medyadan yayınladı.

YAZDIR
YORUMLAR 67
 • ahmet 2 hafta önce Şikayet Et
  milletinin canını önemsemiyene asker demem ben kimse kusura bakmasın
  Cevapla
 • Levrok 2 hafta önce Şikayet Et
  askere korona yolluyorlar, birde milliyetciyim diye geciniyorlar
  Cevapla
 • kamil 2 hafta önce Şikayet Et
  nush ile uslanmıyorlarsa hakları olan kötekleri başlarına indireceksin. kasıla kasıla sürdükleri o lanet olası araçlarını da kötekten sonra törenle gözlerinin önünde bir bidon benzinle yakacaksın. sonra da hususen o bir bidon benzinin parasını da tahsil edeceksin. bunlar Allahın emrine inatla karşı gelen iblis gibi şeytansı yaratıklardır.
  Cevapla
 • Vatandaş 2 hafta önce Şikayet Et
  Bunları tespit edip her birine adam başı 10 bin tl ceza, askere uğurladıkları kişiye de 6 ay fazla askerlik cezası verilip kamuoyuna ilan edilsin. Bakalım bir daha böyle bir şey yapmaya cesaret eden olur mu
  Cevapla
 • Şule Aktaş 2 hafta önce Şikayet Et
  Gençlere nasılsa birşey olmuyor diye düşünüyorsanız bulaştırdığınız her kişinin vebali boynunuza. Devlet bu kadar önlem alıyor bunlara baktıkça boşa kürek çekiliyor gibi geliyor. Allah akıl fikir versin başımıza gelmeden birşeyi de kavramıyoruz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yoğun bakım doktoru koronavirüs hastalarını ve yaşadıklarını anlattı
Öğrenim kredisi borcu olanlara müjde! Torba yasaya eklendi