Kargo ücretine Kuran öğrenme seti

Kur’an-ı Kerim’i öğrenmek artık çok kolay. Bedava ürün kampanyasıyla yola çıkan Diniürünler.com adlı internet sitesi, dini ürünlerin satışında yeni bir ilke imza atıyor.

 • GİRİŞ23.05.2009 19:01
 • GÜNCELLEME23.05.2009 19:01
Kargo ücretine Kuran öğrenme seti

Farklı ürünleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmak amacını kendisine misyon edinen diniurunler.com yeni bir kampanya sürecine girdi. Teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak özenle hazırlanan 144 sayfalık KUR’AN ÖĞRETMENİ EĞİTİM KİTABI ile 2 adet ELİF-BA VCD’si ücretsiz olarak müşteriye sunuluyor.
 
Dinimizin direği olan Kutsal Kitap Kur’an-ı Kerim’i en doğru telaffuzuyla öğrenmek isteyenler sms kısa mesajla  KİTAP yazıp boşluk bıraktıktan sonra AD, SOYAD ve ADRES inizi aralarında birer  boşluk bırakarak, 3172’ye göndererek,.sadece 7 TL kargo ücretini ödeyerek, ücretsiz olan bu ürüne sahipolabilirsiniz. Ayrıca www.diniurunler.com sitesindenden de bu ürünün sipariş verilebiliyor.

Diniurunler.com’un bu benzersiz hizmetinden yararlanmak isteyenler acele etmeli. HER EVE BİR KUR’AN ÖĞRETMENİ EĞİTİM KİTABI VE ELİF-BA VCD’Sİ KAMPANYASI stoklarla sınırlı.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar2

 • Ali Keçecioğlu 8 yıl önce Şikayet Et
  kutlarım ama!!!. bu haber için tebrik ediyorum umarım çok faydalı olur. bir şey varki sayın editörler haberi yaparken birazdaha dikkat etmeleri gerekli sms numarası bahsettiğiniz sitede olan numara ile aynı değil milleti farklı yerlere mesaj attırmayınız lütfen
  Cevapla
 • ABDURRAHMAN ELVAN 8 yıl önce Şikayet Et
  ebediyete adım.... benim güzel ülkemde bazı iç ve dış güçler tarafından farklı dinler ve dinsizliğin dinamizmi bir şekilde gizliden veya açıktan genç kuşaklara aşılanmaya çalışılırken ,ilk günkü gibi saklanmış olan ve hala evrenselliğe ve zamansızlığa seslenen yüce kitap KURANımızın bizlerin hayatında daha fazla yeri olmalı ve bu yolda harcanan tüm çabalar bu güzel kitapta anlatılan saklı bahçeye yani cennete atılmış adımlar olcaktır... bu hizmet için emek harcayanları kutluyorum...
  Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat