Erdoğan'ın dilinden Kuran tilaveti VİDEO

Başbakan Erdoğan'ın Rize'de bir taziye ziyareti sırasında Kuran okurken çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerin önce Erbakan'ın evinde çekildiği iddia edildi. Erdoğan'ın tilavetiyle Fatiha ve Bakara'nın ilk 5 ayeti:

 • GİRİŞ02.03.2011 15:20
 • GÜNCELLEME02.03.2011 15:20
Başbakan Erdoğan, Necmettin Erbakan için Kur'an okuyor

Dünyabizim.com internet sitesinde yer alan videodaki görüntülerde bir koltukta oturan Başbakan Erdoğan, etrafına halka olarak sıralanan taziyede bulunan ziyaretçilere önce Fatiha suresini okuyor.

Habersiz çekildiği tahmin edilen görüntülerde Erdoğan, Fatiha suresinin ardından, Bakara suresinin ilk beş ayetini okuyor.

Önce görüntülerin pazar günü hayatını kaybeden Necmettin Erbakan'ın evinde çekildiği iddia edildi. Haber 7'yi arayan okurların bilgileri görüntülerin Rize'deki bir taziye evinde çekildiğini ortaya koydu.

Başbakan Erdoğan'ın tilavetiyle Fatiha ve Bakara'nın ilk 5 ayeti:

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar334

 • eren eriş 6 yıl önce Şikayet Et
  TEŞEKKÜRLER ULU RABBİM. Tek kelime, başka söze hiç hacet yok, " Bu ne güzel hayaldir yarabbi, hayallerin gerçekleştiği ne güzel bir gündür bugün yarabbi. Sonsuz şükranlar, en içten övgüler Samed ve Hamid olan sahibim, rabbim Yüce ALLLAA
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • köksal kökler 6 yıl önce Şikayet Et
  AHMET KEMALe. Bu ne güzel bir hayaldir böyle...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • davut 6 yıl önce Şikayet Et
  SENİ BİZE BAŞBAKAN OLARAK GÖNDEREN RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN. sen ne veli nimetsin senin kıymetini bilmeyip seni bize gönderen yüce rabbmize şükretmeyip kalp gözü kapalı olup nefislerine yenik düşen kullarına sen hidayet ver allahım.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • mehmet yılan 6 yıl önce Şikayet Et
  ... bunu kesinlikle başbakanımız okuyor sesinide mi tanımıyorsunuz..hadi tanımadınız dikkatlice bakınca KURAN-I KERİM İ okudugunda ağzında hareketlenme ve duraksamada açıkça görülüyor..ağzına sağlık başbakanım
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Mustaf YILMAZ 6 yıl önce Şikayet Et
  Allah Razı Olsun. Rabbim bizlere bugünleri de gösterdi inşallah daha iyilerini de gösterir. Başbakanın Kuran-ı Kerim okumasından rahatsızlık duyanlara da bira empati yapmalarını tavsiye ederim.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat