Kapıyı kırarak, Valiye yol açtılar!

Vali Yenigün, inceleme için girdiği binada önce patlamış su borusunun sonra açılmayan kapının azizliğine uğrayarak bir kez daha mahsur kaldı!

GİRİŞ 18.11.2011 10:45 GÜNCELLEME 18.11.2011 10:45
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Kısa bir süre önce Ankara’dan Erzincan’a dönerken Sakaltutan Geçidi’nde, kar yağışı ve buzlanma sonucu  yolda mahsur kalarak haber olan Erzincan Valisi Selman Yenigün bu kez patlayan bir su borusu ve açılmayan kapı yüzünden İliç ilçesindeki bir altın madeni binasında mahsur kalarak haber oldu.

 

Vali Yenigün, Erzincan'a 116 kilometre uzaklıkta bulunan İliç ilçesine gitti. İliç Kaymakamlığı ve belediyesini ziyaret eden Vali Yenigün, İliç Kaymakamı Çağlayan Aydın ve Belediye Başkanı Ramazan Buran'dan ilçenin ekonomik ve kültürel yapısı ile ilgili bilgi aldı.

Vali Yenigün daha sonra Türkiye'nin en büyük altın madenlerinden birisi olan Çöpler köyüne gitti. Altın çıkartılan sahada incelemelerde bulunan Yenigün, altın madeninin toplantı salonunda yetkililerden brifing aldı.

 

Vali Yenigün, buradan ayrıldığı sırada binanın girişindeki su borusunun patlaması üzerine, binanın ikinci çıkışı kapısına yöneldi. Bu kapının anahtarı bulunamayınca Vali Yenigün, çalışanlar tarafından kırılan üçüncü kapıdan dışarı çıkmayı başardı.

KAYNAK: AA
ETİKETLER
mahsurn kapı kırma
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • hakan aslan 7 yıl önce Şikayet Et
    Devlet kapısı kırıldı. Devletin kapısı deniz kırmayan d...z mu desek ya da yorum yok no comment.. ya da valinin soyadını kapıkıran başkesen olarak mı değiştirsek? Yalnız ordaki kapıdan fazla kralcı arkadaşı tebrik etmek lazım
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Kriz sürüyor: Keşmir'de başladı, Hindistan'a yayılacak!
Rus Özel Kuvvetleri baskın sırasında rezil oldu