İHH Başkanı Yıldırım hakkında soruşturma!

İHH Başkanı Bülent Yıldırım hakkında ilginç iddia ve soruşturma. Yıldırım için, El Kaide'ye para aktarmaktan soruşturma başlatıldığı iddia edildi.

 • GİRİŞ15.06.2012 07:17
 • GÜNCELLEME15.06.2012 07:35
İHH Başkanı Yıldırım hakkında soruşturma!

Habertürk'te yer alan habere göre, Uluslararası İnsani Yardım Kuruluşu İHH'nın Başkanı Bülent Yıldırım hakkındaki soruşturmayı İstanbul Özel Yetkili Savcılığı yürütüyor. Çok gizli tutulan dosyaya duyulmasın diye hazırlık numarası bile verilmedi. Yıldırım'a dava açılıp açılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar30

 • ahmet enes 5 yıl önce Şikayet Et
  özerl yetkili mahkemeler lav edilmeli.. özel yetkili mahkemeler cübbeli ahmet hocadan sonra yaptıkları en büyük 2.kazıktır.bu mahkemeler acil lav edimez ise milleti devletine isyan ettiren bir birim olacak.bu savcıların hepsi içeri alınmalı.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • kenan9 5 yıl önce Şikayet Et
  safsata ve uydurma bir çamur. bence bundan öteye gidmez.müslümanlr ne zaman ülkeler arası bir hayırlı faileyetlelerde bulundu hemen duyulmasın ve taktir edilmesin diye bir çamur atılır buda bundan öte birşey değildir
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • ahmet umut 5 yıl önce Şikayet Et
  ihh'yı iyi biliyoruz habertürk'ü de iyi (!) biliyoruz.. haberin kaynağı habertürk. biz habertürk'ün müslümanları ne kadar çok sevdiğini biliriz. israil'in mavi marmara'ya saldırısını nasıl iştahla nalattığını da biliyoruz. ve biz ihh'yı tanıyoruz ve bilinçlice bağış yapıyoruz. tv'lerdeki programların gazıyla, gözyaşı dolu programları dolayısıyla bağış yapmıyoruz. bu tür haberler ihh'ya yapılan bağışları zerre etkilemez.
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • Halis Toy 5 yıl önce Şikayet Et
  israilin marifeti olmasın. ihh başkanına soruşturma israil gizli servislerinin işi olmasın.başka türlü yıpratamadılar.hınçlarını böyle el kaideye yardım ediyor diye çıkarıp suçlamasınlar.umarım savcılarımız bu tuzaklara düşmezler.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • başar uyandıran 5 yıl önce Şikayet Et
  ne yani.yeni dünya düzeninin sadece kemalistleri yurtseverleri anti emperyalistleri. mi düşman gördüğünü sanıyordunuz.onlar artık içerde.şimdi sıra.çemberin dışında kalan islamcılarda.diyolog tan uzaksan onlardan değilsindir.cübbeli ahmet tten sonra şimdi ihh.sonra sıra milli görüşçülerde sonra alevilerde sonra .....
  Cevapla Toplam 11 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat